نکاتی ساده برای زوج های جوان که خواستار ایجاد فضایی صمیمانه در خانه هستند

نکاتی ساده برای زوج های جوان که خواستار ایجاد فضایی صمیمانه در خانه هستند
یکی از دغدغه های زوج های جوان ایجاد فضایی دوستانه و خانوادگی پس از فرزنددار شدن میباشد. شابش با ارائه برخی نکات ساده به زوج های جوان سعی میکند فضای خانه آنها را دوستانه و خانوادگی کند. با شابش همراه باشید.

دیوارها و درب های خانه را همیشه تمیز نگه دارید
مطمئن باشید درب و دیوار  سفیدی که کثیف باشد باعث تاثیر روانی منفی بر اعضای خانواده میشود. جای انگشت فرزندان یا کشیده شدن لکه ای روی دیوار سفید قطعا جلوه خوبی به خانه شما نمیدهد. البته درست است که فرزند شما باعث زحمت تمیزکاری برای شما میشود اما تاثیر تمیزی بسیار زیاد است و میتواند فضای خانه را شاداب و با نشاط نشان دهد.
تاکید بر رنگ سفید به دلیل مشخص شدن بیشتر کثیفی بر روی آن است و منعی برای استفاده از دیوار رنگی وجود ندارد اما رعایت یک نکته الزامی است و آن قابلیت شستشوی دیوار است. اگر از رنگ یا کاغذ دیواری استفاده میکنید مطمئن شوید قابلیت شستشو داشته باشد.


به گوشه ها و لبه های وسایل خانه توجه کنید
گوشه میز، لبه تختخواب یا مواردی از این دست میتواند برای فرزند شما بسیار خطرناک باشد. حتی المقدور سعی کنید از تجهیزاتی استفاده کنید که دارای لبه های گرد و خمیده باشند. در غیر اینصورت با محافظ های پلاستیکی از تیز ماندن لبه های وسایل خانه جلوگیری کنید.


از ابزارهای سرگرمی در خانه استفاده کنید
از ابزارهایی در خانه استفاده کنید که روحیه فرزندتان را بالا ببرد. به طور مثال یک تخته سیاه با گچ رنگی که بر روی قسمتی از دیوار خانه نصب شده باشد یا یک تاب کوچک در راهرو اتاق میتواند روحیه و نشاط را به خانه شما بیاورد.


یک مبل راحتی بزرگ سفید رنگ داشته باشید
 یک مبل راحتی بزرگ که تمام اعضای خانواده بتوانند همزمان روی آن بنشینند میتواند گزینه بسیار مناسبی برای افزایش همبستگی خانواده تان باشد. 
رنگ سفید رنگی روحیه بخش است. به همین دلیل تاکید ما بر استفاده از رنگ سفید میباشد.


از فرش های پشمی یا دارای پوسته نرم استفاده کنید
فرش های پشمی یا دارای پوسته نرم گران تر از فرش های معمولی هستند اما به دلیل کیفیت بالا و احساسی که به اعضای خانواده منتقل میکنند بسیار با ارزش هستند. توصیه شابش به شما استفاده از این فرش هاست تا چندین مزیت را داشته باشید: زیبایی، احساس لطافت، عدم آسیب پذیری فرزندتان هنگام زمین خوردن،دوام بالا و...


عکسهای خانوادگی شاد خود را بر روی دیوار و اتاق خواب بزنید
ما همیشه لحظات و خاطرات دوست داشتنی خود را با عکس گرفتن ثبت میکنیم. حال چه میشود اگر این لحظات را در طول روز چندین بار مشاهده کنیم؟ بهترین کار برای تحقق این امر، پرینت گرفتن این عکس ها و نصب آنها بر روی دیوار است تا فضای خانه را به بهترین نحو دوستانه و شاد کنیم.

نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم