خانه خود را پاییزی کنید

خانه خود را پاییزی کنید
فصل پاییز شده است و برخی دوست دارند طراحی داخلی خانه خود را با این فصل تطبیق دهند. با شابش همراه باشید تا به شما راه هایی ساده را برای تغییر فضای خانه پیشنهاد دهیم.

پوسته خانه خود را تغییر دهید
بزرگترین عامل در تغییر فضای خانه، تغییر پوسته بوسیله کاغذ دیواری یا طرح های زیبا است. این طرح ها ارزان قیمت هستند اما بزرگترین تغییر را میتوانند ایجاد کنند.

 

موارد جزئی را تغییر دهید
رو بالاشی، بالشتک های مبل و رو تختی را فراموش نکنید. این اشیاء گرچه کوچک هستند اما به چشم می آیند و میتوانند حس پاییزی بودن را منتقل کنند.

 

پرده های خانه را تعویض کنید
پرده های خانه میتوانند علاوه بر داخل، خارج خانه شما را هم متفاوت کنند. البته شابش پیشنهاد میدهد به دلیل مصرف انرژی از پرده های ضخیم استفاده کنید.

 

از اشیاء ارزان و دم دست استفاده کنید
بلوط، فندق، برگ های زرد رنگ و از این دست اشیاء میتوانند بدون داشتن هزینه ای بهترین بازدهی را برای شما داشته باشند. از این اشیاء در کمد شیشه ای، لیوان دکوری و ...میتوانید استفاده های بسیار خوبی داشته باشید.

 

میوه های پاییز را فراموش نکنید
انار،سیب، گلابی، کدو تنبل، کیوی و نارنگی از بهترین نماد های پاییز به شمار میروند. استفاده از این میوه ها چه به صورت طبیعی و چه مصنوعی میتواند فضای پاییز را به منزل شما بیاورد.

 

از گلهای پاییزی استفاده کنید
گلهایی مانند زعفران، کوکب، نرین، استرنبرجیا، سیکلامن، گلایل سفید و.... میتوانند فضای داخل و خارج خانه شما را به فصل پاییز شبیه سازند. از این گل ها بر روی تاقچه، بالکن، اتاق خواب و آشپزخانه استفاده کنید.


نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم