4 دلیل فروش توسط آژانس املاک

4 دلیل فروش توسط آژانس املاک
شما می خواهید ملک خود را بفروشید؟ به چه قیمتی و بر اساس چه معیارهایی؟ کار آژانس املاک، تضمین فروشی سریع، به قیمت بازار و انجام امور اداری و دفتری است.
 در اینترنت به جستجو بپردازید

به گزارش شابش: شما در وب سایت و اپلیکشن shabesh.com  می توانید به تناسب نوع ملک، از قیمت های منطقه یا محله خود آگاه شوید.  این نخستین شیوه ای است که به کمک آن می توانید برآوردی از قیمت انواع مختلف مسکن از نظر مکان یا مساحت  داشته باشید. همچنین به راههای ارتباطی با آژانس ها، دسترسی خواهید داشت.

 آژانس املاک خود را انتخاب کنید

آژانس محلی یا شبکه ای؟ اگر ساکن تهران هستید و میخواهید ملک خود را در تهران بفروشید، شهر را تقسیم بندی کنید و به آژانس محله خود که منطقه را به خوبی می شناسد، مراجعه کنید. اگر ساکن شهری دیگر مانند اصفهان هستید و ملکی برای فروش در شیراز دارید، بهترین کار مراجعه به آژانس های شیرازی در نزدیکی ملک شماست.  ولی امروزه، اکثر آژانس های املاک به صورت شبکه ای کار می کنند و فایل های خود را به اشتراک می گذارند، پس نماینده یک آژانس در اصفهان اطلاعات تماس همتایش در شیراز را به شما خواهد داد. ارزش آژانس محلی مستقل یا شبکه ای در میزان شناختش از محله است. این آژانس ها از خیابان های مناسب و نامناسب، کیفیت ساختمان ها، آلودگی صوتی، مدارس خوب ... و به طور خلاصه هر آنچه که در آن محله موجود است، آگاهی دارد.

پیشنهادات Shabesh.com

برای یک ملک غیر معمول مانند یک زیرشیروانی یا یک کارگاه هنری، یک دوبلکس با تراسی بزرگ یا خانه ویلایی ، بهتر است به یک آژانس تخصصی مراجعه کنید. با توجه به نایاب بودن این املاک، برخی معیارهای مشکل سازمانند میزان مصرف انرژی بالا، توزیع نامناسب و پرتی فضای یک ملک معمولی، برای ملکی غیرمعمول نادیده گرفته می شوند. 

بر نیروی مذاکره آژانس خود تکیه کنید

یک مشاور آژانس برای ارزش بخشیدن به املاکتان، از ابزارهای مختلفی چون عکس های مناسب برای ویترین، نمایش اسلاید، ویدئو، نقشه منطقه جغرافیایی روی اینترنت و .... استفاده می کند. درست بعد از لحظه ای که آپارتمان شما در shabesh.com  قرار می گیرد و قیمتش با احتساب ویژگی های ذاتی مناسب است، درخواست های خرید به آژانس ارسال می شوند.

به حرفه ای گری آژانس املاک تکیه کنید

وقتی ملکی را برای فروش می گذارید، مشاور املاک پس از بازدید ملک و با کمک شما و اطلاعاتی که شما در اختیار آن قرار می دهید می تواند قیمتی حتی به شکلی تخمینی به خریداران آتی ارائه دهد. هر چه مشاور املاک اطلاعات دقیق تر بدست آورد، فروش سریعتر رخ می دهد.
نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم