11 دلیل برای استخدام یک PPC کار حرفه ای

11  دلیل برای استخدام یک PPC کار حرفه ای
یکی از مهم ترین اهداف وب سایت های مشاورین املاک، بدست آوردن بالاترین رتبه ممکن در موتورهای جستجو و یا سئوی مناسب میباشد. از آنجا که تحقق این هدف رفیع، ملزم به صرف تلاش و وقت میباشد، یکی از بهترین راه های میانبر برای افزایش ترافیک سایت املاک، هزینه کردن برای "خرید کلیک" یا همان PPC در موتور های جستجو میباشد.

PPC چیست و چه کاربردی برای ما دارد؟

PPC یا پرداخت برای کلیک، یک روش تبلیغاتی است که شما به ازای هر کلیکی که روی آگهی شما میشود،به موتورهای جستجو مبلغی پرداخت میکنید. حتما تا به حال عکس زیر را در موتور جستجوی گوگل دیده اید:در سمت راست و بالا که با خطوط قرمز مشخص شده، تبلیغاتی از طرف گوگل درج میشود که در حقیقت همان
PPC است.
خرید کلیک در حوزه املاک، یک راه موثر برای تبلیغات محسوب میشود زیرا شما دقیقا برای هر کلیکی که توسط کاربران صورت میپذیرد مبلغ پرداخت میکنید. در این روش، شما ابتدا باید کلمات کلیدی حوزه املاک را به گوگل بدهید تا هنگامیکه این کلمه از سمت خریداران و فروشندگان ملک مورد جستجو قرار گرفت، گوگل تبلیغ شما را برای آنها به نمایش در بیاورد.
به طور مثال شما جمله "خرید خانه در نیاوران" و یا کلمات کلیدی "نیاوران" و "خرید خانه" را در تنظیمات
PPC وارد میکنید. حال هر کاربری که کلمه "نیاوران" یا "خرید خانه" یا "خرید خانه در نیاوران" را در گوگل جستجو کند تبلیغ شما برای او به نمایش در میاید.
پلت فرم هایی مانند
Google AdWords میتوانند در انتخاب کلمات کلیدی حوزه املاک به شما کمک کنند. به طور مثال کلماتی مانند خرید خانه، فروش آپارتمان، مشاورین املاک و.. میتوانند برای شما نتایج قابل قبولی به ارمغان بیاورند.
گرچه این پردازش علی الظاهر به صورتی ساده صورت میگیرد اما در واقع به هیچ وجه بدون استفاده از فردی متخصص در این زمینه، نمیتوانید نتیجه قابل قبولی را دریافت کنید.


شابش برای شما دلایلی قانع کننده را عنوان میکند تا برای استفاده از این نوع تبلیغات، حتما از یک فرد متخصص استفاده نمایید:

  

1- محدودیت زمان
اولین نکته ای که باید در خصوص "پرداخت برای کلیک" یا "خرید کلیک" مد نظر داشته باشید محدودیت زمان است. این حرفه زمان زیادی را حتی برای آموزش مقدماتی اش می طلبد. این در حالیست که این آموزش تنها برای راه اندازی تبلیغات میباشد. برای تنظیمات و نگهداری سیستم
PPC موثر، نیاز به سرمایه گذاری و ساعت های زیادی وقت در هفته میباشد. به جرات میتوان گفت تمام این فعالیت ها را به تنهایی انجام دادن و عدم استفاده از یک فرد متخصص یک اشتباه مهلک بوده و باعث شکست شما در زمینه تبلیغات املاک میشود.

2- تجربه
همانطور که در زندگی ما هم بسیار پیش آمده، هر کدام از ما تجربه های مختلفی در زمینه های مختلف کسب کرده ایم و به دلیل همین تجربه، آن موضوع را راحت تر درک میکنیم و بر آن تسلط بیشتری داریم. یک فرد متخصص در زمینه
PPC هم از این موضوع مسثتثنی نیست. او به دلیل تجربه و تسلط بر این حرفه، بسیار کارآمد تر از افراد تازه کار یا بی تجربه خواهد بود.
برخی افراد ادعا دارند به صورت ذاتی یک بازاریاب متولد شده اند، اما هنگامیکه قصد ارسال ایمیل تبلیغاتی یا تراکت را دارند به دنبال استفاده از مفاهیم
PPC میگردند.
واقعیت این است که رسیدن به جایگاه یک بازاریاب مسلط به سیستم
PPC سالها به طول می انجامد و شابش به شما پیشنهاد میکند در صورت عدم تجربه، هدایت اینکار را بر عهده نگیرید.


3-مصرف صحیح بودجه
برخی فکر میکنند پرداخت هزینه برای یک متخصص "خرید کلیک" یا "پرداخت برای کلیک" دور ریختن پول است و تصمیم میگیرند خودشان شروع به یادگیری این حرفه نمایند. اما واقعیت این است که آنها یک مسئله را فراموش کرده اند و آن مسئله زمان است.
زمان، پول است. اگر تصمیم بگیرید زمان زیادی را وقف یادگیری
PPC کنید، مسلما از کارهای دیگر مانند برنامه ریزی بلند مدت، بررسی اخبار برای رصد وضع املاک در کشور، توجه به خریداران و فروشندگان خانه و... غافل خواهید شد و گرچه هزینه ای را برای دستمزد یک PPC کار پرداخت نمیکنید اما هزینه های زیادی را برای عدم توجه به موارد ذکر شده متحمل خواهید شد.

 


4- انتخاب کلمات کلیدی

وقتی به صورت جدی تری به سیستم
PPC میپردازیم، به یک بخش حیاتی آن میرسیم. این بخش کلمات کلیدی نام دارد. تشخیص اینکه چه کلماتی با حوزه کاری املاک مرتبط است، و یا اینکه هدف شما دستیابی به جستجو شدن توسط چه کلمات کلیدی ای میباشد، تفاوت با تبلیغات از طریق بنر را به خوبی نمایان میکند. هنگامی که از طریق بنر در یک سایتی تبلیغ و صدها و بلکه میلیون ها تومان برای اینکار هزینه میکنید، باید متوجه باشید که قسمت قابل توجهی از افرادی که بنر شما را میبینند اصلا علاقه ای به حوزه املاک ندارند و مثلا به دنبال خرید گوشی موبایل میباشند.
اما در
PPC همانطور که ذکر کردیم قضیه متفاوت است و با استفاده از کلمات کلیدی مرتبط با حوزه املاک، بازدهی بسیار خوبی دریافت خواهید کرد و تنها کسانی بر روی تبلیغات شما کلیک میکنند که به دنبال خرید و فروش یا اجاره خانه هستند.


5- تبلیغ نویسی
بعد از اینکه دانستیم چه کلمات کلیدی ای مرتبط با حوزه کاری ماست باید وارد مرحله بعد بشویم. این مرحله تبلیغ نویسی میباشد که مربوط به افرادی با عنوان شغلی Copywriter میباشد. نکته ای که باید مدنظر قرار بگیرد محدودیت کاراکترهای قابل استفاده در PPC است. در حقیقت تبلیغ مورد نظر باید مختصر و دارای کلمات کلیدی مهم باشد تا خریداران و فروشنگان خانه یا ملک را ترغیب به مشاهده سایت مشاورین املاک شما کند.
نوشتن یک آگهی خلاقانه، ترغیب مخاطبان و رعایت اصول موتورهای جستجو کار آسانی نیست و نیازمند به یک فرد با تجربه میباشد.


7- صفحه های ورودی یا
Landing Pages
فرض کنیم تعداد قابل توجهی از خریداران و فروشندگان خانه را بوسیله
PPC توانستید ترغیب کنید. حال کدام صفحه را برای کلیک این کاربران در نظر گرفته اید؟ آیا میدانید چه ویژگی هایی باعث میشوند مخاطبان در صفحات شما بیشتر بمانند یا برای دفعات بعد هم به آن مراجعه کنند؟
آیا صفحه مورد نظر شما، ارائه دهنده همان ویژگی هایی است که در تبلیغ
PPC  درج کرده اید و منجر به همکاری کاربران و تماس با شما خواهد شد؟
اصلا صفحه مورد نظر شما به طور کامل طراحی شده است؟ اگر نه چه کسی و در چه زمانی و به چه صورت باید آن را طراحی کند؟ یک
PPC کار حرفه ای در این خصوص به شما مشاوره خوبی خواهد داد.


7- مدیریت گزینه ها
افرادی که قصد خرید و فروش خانه دارند، بیشتر در چه موتور جستجویی حضور دارند؟ آیا موتور جستجویی که انتخاب کرده اید بازدهی مناسبی بر اساس نوع شغل شما که املاک است خواهد داشت؟
آیا با توجه به بودجه تان، میتوانید یک روند ثابت صعودی برای تمام روزهای ماه ایجاد کنید؟
PPC کارهای حرفه ای و آموزش دیده به تمام موارد بالا توجه میکنند و با توجه به بودجه شما، بهترین موتور جستجو را انتخاب میکنند.8- بهینه سازی مداوم
این نکته ما را به مسائلی فراتر از تنظیمات
PPC میبرد که نامش بازگشت سرمایه است. متخصصان PPC میدانند که باید در قبال هزینه هایی که در خصوص این نوع تبلیغات صورت گرفته، مخاطبان شما را از طریق کلمات کلیدی، تبلیغات و صفحات ورودی یا Landing Pages جذب کنند. پس از گذشت چند دوره که گزارشات به شما ارائه میشود متوجه میشوید هزینه های شما برای تبلیغات کمتر شده اما نرخ کلیک شما ثابت و حتی افزایش یافته است. این مسئله به دلیل جا افتادن تبلیغات شما توسط متخصصین PPC میباشد.9- مشاوره در خصوص گزارشات
آیا هنگامیکه گزارشات را برای بررسی به دست شما میدهند، با معیارهای یک
PPC موفق آشنایی دارید؟
درباره
Google Analytics چه طور؟
اگر زمان و هزینه کافی برای یادگیری این موارد را ندارید، بهتر است این کار را به یک متخصص واگذار کنید تا گزارشات
PPC هر دوره را به دقت بررسی کند. پس از بررسی گزارشات،  آنها میتوانند به عنوان مشاور به شما پیشنهاداتی داده و در مورد میزان ترافیک سایت با شما گفتگو کنند. همچنین آنها میتوانند دیدگاه های مهمی در خصوص آینده و تغییر استراتژی املاک به شما بدهند. به طور مثال آنها به شما میگویند کلمه آژانس املاک هنوز در ایران جا نیفتاده است اما به زودی جستجوهای زیادی بوسیله این کلمه خواهد شد.


10- پرداخت برای کلیک پیشرفته
آیا میدانید کاربرد PPC صرفا برای نمایش در موتورهای جستجو نیست و تبلیغات شما از این طریق در کنار سایت های دیگری هم که در حوزه املاک فعالیت دارند دیده میشود؟
کارشناسان PPC با استفاده از ابزارهایی مانند geo-targeting، تبلیغات برنامه ریزی شده و کلمات کلیدی معکوس بهترین بازدهی را برای سایت شما به ارمغان می آورند تا بازگشت سرمایه شما به نحو قابل قبولی صورت بپذیرد.11- صورتحساب
یک
PPC کار حرفه ای مسئول بودجه و صورتحساب شما هم میباشد. او موظف است با هزینه ای که از روز نخست توافق شده، بازدهی مناسبی را برای شما به ارمغان بیاورد و به همین دلیل نیازی نیست که شما نگران افزایش هزینه ها باشید.

مزیت استخدام یک
PPC کار حرفه ای، صرفه جویی در زمان و هزینه شماست. شابش به شما پیشنهاد میدهد با استفاده از این افراد، سرعت پیشرفت سایت تان را بهبود ببخشید.

نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم