تغییر دکوراسیون منزل با هزینه ای کم

تغییر دکوراسیون منزل با هزینه ای کم
هنگامیکه به عنوان یک طراح داخلی، قصد تغییر دکوراسیون اتاق یک خانه را داریم، باید مقدار کمی جلب توجه و تغییر ایجاد کنیم، نه اینکه با تغییری اساسی و صد در صدی، چیدمان خانه را کاملا دگرگون سازیم. با شابش همراه باشید تا مروری بر اصول تغییر دکوراسیون با هزینه ای کم داشته باشیم.1- لیست تغییرات
کاملا و کاملا مواردی که باید تغییر داده شوند را در ابتدا مشخص کنید. نیازی نیست برای ایجاد تغییر فضای اتاق، کل آن را دگرگون کنید! در ابتدا کافیست در کنار درب ورودی اتاق ایستاده و موارد تاثیر گذار را شناسایی کنید. به نظر شما تغییر چه موردی باعث تاثیر زیاد در اتاق میشود؟ تغییر رنگ دیوار؟ یا تعویض خرده وسایل؟
2- تعمیر و بازسازی
یکی از موارد مهمی که منجر به تغییر فضا میشود، تعمیر وسایل کهنه اتاق میباشد. به طور مثال اگر صندلی اتاق دارای پایه شکسته بوده و یا گوشه ای از دیوار تغییر رنگ داده است، حتما تعمیر این موارد را در لیست خود یادداشت نمایید. اگر هم داخل کمد شما خراب شده، شابش پیشنهاد میکند از برچسب یا پوستر برای پوشاندن این خرابی ها استفاده کنید تا احساس و منظر جدیدی برای اعضای خانواده ایجاد کنید.


3- لیست حالت ها
قبل از اینکه پروژه ای را شروع کنید، یک لیست از حالت های مختلف طراحی خانه داشته باشید. این لیست به شما کمک میکند تا بدانید هر تغییری چه احساسی را انتقال میدهد. همچنین با این لیست میتوانید متوجه شوید برای ایجاد فضای مورد نظرتان باید چه تغییراتی را اعمال کنید.


4- نور
درباره نورها بسیار دقت کنید. نورها حالت ها و انرژی های مختلفی را ایجاد میکنند. سعی کنید قسمتهایی از اتاق که مورد غفلت واقع شده اند را روشن کنید.


5- وسایل اضافی
به خاطر داشتید باشید: کمش هم زیاد است!
به هیچ وجه در اتاق، وسایل یا اسباب و اثاثیه اضافی را قرار ندهید. هرچقدر اتاق ساده تر و خالی از وسایل اضافی باشد، بزرگتر و قشنگ تر دیده خواهد شد. در صورت قرار دادن وسایل اضافی، توجه افراد به قسمت های جذاب اتاق جلب نمیشود.
6- آیینه
از آیینه ها استفاده کنید. آیینه ها گزینه بسیار خوبی برای انعکاس نور به اطراف اتاق و نهایتا بزرگ نشان داده شدن اتاق هستند.


7- استفاده از میز پایه دار
اگر فضای اتاق موردنظر کوچک است از میزها یا صندلی های دارای پایه استفاده کنید. ارتفاع سطح میز از زمین باعث بزرگ نشان داده شدن فضای اتاق میشود.


نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم