5 نکته که خانه شما را تبدیل به مکانی مناسب برای حضور مهمان ها میکند

5 نکته که خانه شما را تبدیل به مکانی مناسب برای حضور مهمان ها میکند
اگر در آستانه تعطیلات بوده و در آینده ای نزدیک مهمان های مهمی قصد حضور در خانه شما را دارند، حتما به دنبال تغییر چیدمان و تغییر طراحی داخلی منزل خود هستید. با شابش همراه باشید تا با رعایت نکته های زیر، فضای خانه خود را برای حضور مهمان هایتان ایده آل کنید.

ورودی خانه 
ورودی خانه اولین جایی است که مهمانان شما از آن متاثر خواهند شد. شما باید ورودی خانه را طوری طراحی کنید که مهمانان در بدو ورود احساس خوش آمدگویی شما را دریافت کنند. نیازی نیست برای تحقق این مسئله و تغییر طراحی داخلی خانه هزینه های آنچنانی کنید! تنها کافیست یک میز کوچک یا یک جفت صندلی کوتاه را در کنار درب ورودی قرار دهید تا مهمانان با نشستن بر روی آنها، کفش هایشان را در بیاورند.
نکته بعدی رخت آویز است. سعی کنید در کنار ورودی درب یک رخت آویز برای کت، کلاه یا کاپشن مهمانان اختصاص دهید. شک نکنید بهترین مکان برای قرار دادن رخت آویز، همان درب ورودی میباشد.مبلمان چند نفره
یکی از اهداف بزرگ مهمانی رفتن، اطلاع از اوضاع و احوال دوستان و همچنین افزایش روحیه همدیگر میباشد. هنگامی هم که مهمانی وارد خانه ما میشود، باید حداکثر تلاش خود را بکنیم که محیطی دوستانه و لذت بخش برای او فراهم کنیم. یکی از بهترین ابزارها برای دوستانه کردن فضای خانه، استفاده از مبلمان بزرگ و چند نفره میباشد.
این مبلمان ها باعث میشوند افراد بیشتری در کنار هم بنشینند و به همین دلیل طراحی داخلی بسیار دوستانه و خودمانی بشود. اگر مبلمان چند نفره ندارید نگران نباشید! مبلمان های تک نفرهِ خود را در کنار و رو به روی هم قرار داده تا چیدمان مبلمان به صورت گرد و دایره وار در بیاید. این نوع چیدمان باعث رو در رو قرار گرفتن مهمانان و خودمانی شدن فضا میشود.
نورپردازی مناسب
نور پردازی اشتباه (ضعیف یا شدید) منجر به اختلالات زیادی در احساسات اعضای خانه و نوع طراحی داخلی خانه میشود. با تنظیم نور خانه به صورت ملایم، روحیه اعضای خانه را افزایش دهید. برای تنوع و تغییر دکوراسیون هم میتوانید از انواع و اقسام پایه ها و قاب های نورپردازی استفاده کنید.
میز ناهارخوری
یک مهمانی مجلل و با شکوه، حتما نیازمند یک میز ناهارخوری با فضای مناسب در اطراف میباشد. یک میز نسبتا بلند، همراه با صندلی هایی راحت تدارک ببینید که فضای اطرافش خالی باشد. فراموش نکنید صندلی شما باید احساس راحتی را به مهمانان انتقال دهد، پس از صندلی های پلاستیکی یا دارای نشیمن گاه سخت در طراحی داخلی خانه خود استفاده نکنید.
سرویس بهداشتی
سرویش بهداشتی مکان مناسبی برای استفاده از دکوراسیون چشم نواز است. این مکان باید تمیز و جذاب باشد، تا مهمان در آن احساس راحتی کند. بهترین ترکیب برای سرویس بهداشتی، قرار دادن آن در کنار حمام میباشد.
سعی کنید در این فضا از گلدان، تابلوی زیبا و آیینه بزرگ استفاده کنید تا احساس خوشایندی را به مهمانان خود انتقال دهید. نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم