نکاتی برای بازاریابی از طریق ایمیل

نکاتی برای بازاریابی از طریق ایمیل
زمانیکه یک مشاور املاک حرفه ای میشوید دیگر زمان زیادی برای ارسال ایمیل های تبلیغاتی نخواهید داشت. در این شرایط سعی میکنید از زمان خود در بهترین بخش ها استفاده کنید تا بهترین بازدهی را داشته باشید. با شابش همراه باشید تا با ارائه چند نکته کلیدی، بتوانید مسیر درستی را در خصوص ایمیل های تبلیغاتی انتخاب کنید.

معمولا دو هدف برای ارسال ایمیل در حوزه املاک در نظر میگیرند:
اول از همه از ایمیل برای ارسال اخبار و خدمات جدید سایت املاک خودتان میتوانید استفاده کنید.
همچنین در صورتیکه اصول مربوطه در ایمیل رعایت شود، ممکن است منجر به افزایش بازدید آگهی های خرید و فروش خانه شما بشود.
اما شابش پیشنهاد میکند محدوده ارسال ایمیل خود را کم کنید. همه چیز مربوط به Delivery یا رسیدن ایمیل به دست متقضایان خرید و فروش ملک است.اگر کاربران ایمیل شما را سودمند ندانند، مسلما آن را نخواهند خواند و بدتر از همه، ارسال ایمیل از طرف شما را لغو خواهند کرد.

تنها راهی که باعث میشود کاربران به ایمیل های شما علاقه مند شده و نرخ لغو ارسال ایمیل شما افزایش نیابد، استفاده از ایمیل های دارای اطلاعات سودمند و مهم است. بهترین نوع اطلاعات، اخبار سایت شماست.
یکی از سیاست های سایت املاک باید این باشد که مخاطبان، از خدمات جدید شما در حوزه خرید و فروش یا اجاره ملک مطلع شوند. بنابراین برای تهیه محتوا و نوع ایمیل وقت بگذارید و خدمات جدید سایت خود را به صورت مختصر و مفید به کاربران معرفی کنید.
زمانیکه با رعایت نکات بالا، خودتان را به عنوان یک قدرت مشروع در بازار املاک اثبات کردید، دیگر نیازی نیست تا از کاربران درخواست کنید با شما تماس بگیرند، بکه آنها خودشان شروع به برقراری ارتباط با شما خواهند کرد.

 

زمانبندی همه چیز است
در مورد روزهایی که میخواهید مجموعه ایمیل های خود را به کاربران ارسال کنید تحقیق و برنامه ریزی کنید.
برخی از مشاورین و مشتریان در بازار ملک، فقط در طول هفته با اینترنت سر و کار دارند و به همین دلیل ارسال ایمیل در اواسط هفته برای آنها بسیار مناسب میباشد.
بلعکس برخی مشاورین املاک و مشتریان، تمام کارهای اینترنتی خود را در اواخر هفته انجام میدهند و ارسال ایمیل در اواسط هفته برای آنها اشتباه میباشد.
حواستان همیشه به برنامه ای که ارسال ایمیل های خود را با آن برنامه ریزی میکنید باشد. برخی از برنامه های معروف مدیریت ایمیل مانند iContact، ایمیل ها ارسال شده به آدرس اشتباه را گوشزد میکند و همچنین به شما اجازه میدهد انواع لینک ها را داخل ایمیل خود قرار دهید.
تازه کاران
شاید شما هم از افرادی باشید که برای مرتبه اول قصد ارسال ایمیل گروهی با محتوای تبلیغ یک ملک را دارید. برای بهترین بازدهی سعی کنید محتوای دقیق و جذابی تهیه کنید تا نتیجه بهتری از ایمیل خود بگیرید. از تصاویر جذاب و جملات مختصر و مفید استفاده کنید و فراموش نکنید عنوان ایمیل خود را با دقت انتخاب نمایید تا بیننده با احساس اینکه یک اسپم (Spam) 
وارد صندوق پیامهایش شده، ایمیل شما را پاک نکند. 

همیشه اطلاعات تماس را وارد کنید
در تمامی ایمیل هایی که ارسال میکنید باید اطلاعات تماس و لینکهای ورود به سایت املاکتان را قرار دهید. همچنین برای بازدهی بیشتر، آیکون شبکه های اجتماعی خود در فضای مجازی را هم درون ایمیل قرار دهید.
قرار دادن این لینک ها و اطلاعات باعث میشود کاربر در هنگام خواندن ایمیل به راحتی به انواع راه های دسترسی به شما آگاه باشد و در صورت نیاز با یک کلیک با شما ارتباط برقرار کند.
هرچقدر راه های ارتباط شما کامل تر و ساده تر در ایمیل درج شده باشند، مسلما کاربران بیشتری جذب ایمیل شما خواهند شد.


طراحی گرافیکی
یکی دیگر از نکاتی که نباید از قلم بیفتد طراحی گرافیکی ایمیل است. سعی کنید از طراحی ساده اما جذاب در ایمیل خود استفاده کنید. معمولا ایمیل هایی که دارای طراحی قدیمی و یا شلوغ هستند، نمیتوانند مخاطبان را به طور صحیحی جذب نمایند.نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم