استفاده از Call To Action در وب سایت های املاک

استفاده از Call To Action در وب سایت های املاک
از آنجا که در پست های قبلی به طور مختصر در مورد Call To Action صحبت کردیم و شماکاربران با ارتباط با ما اذعان داشتید بیشتر این تکنیک را شرح دهیم، شابش تصمیم گرفت یک پست جداگانه برای CTA در بلاگ خود قرار دهد.

واکنش گرا کردن وب سایت، یکی از مهم ترین عناصر موثر بودن وب سایت شما محسوب میشود. بوسیله واکنشی کردن وب سایت، شما میتوانید بازدیدکنندگان سایت و بلاگ خود را اغوا کنید تا همان کاری را که مد نظر دارید انجام دهند.
سایت های بزرگ همیشه از CTA استفاده میکنند زیرا از اثرات آن آگاه هستند. CTA یکی از راه های موثر در واکنشی کردن سایت به حساب می آید. برخی مثال ها در این خصوص عبارتند از:
-پر کردن فرم ارتبا
ط با ما
-عضویت کاربران به دلیل ارسال
Newslatter توسط شما
-ارسال ایمیل یا تماس کاربران با شما
گرچه بلاگ املاک شما یک ابزار قدرتمند برای بازاریابی محسوب نمیشود، اما باز هم میتوانید با استفاده از برخی راهکارها، مشتریان را جذب نمایید.
بلاگ، یک راه فوق العاده برای برجسته کردن سایت املاک و جذب مخاطبان و کاربران از اینترنت میباشد. اگر در سایت خود بلاگ ندارید باید به شما بگوییم هرچه سریعتر این امکان را فراهم کنید تا از مزایای آن بی بهره نمانید.
زمانیکه بلاگ خود را ایجاد و آماده راه اندازی کردید به این پست مراجعه کرده تا راه های حداکثر کردن بازدهی بلاگ خود را فرا بگیرید.

 

بلاگ خود را واکنش گرا کنید
همانند یک وب سایت، بلاگ شما هم باید
دارای CTA خوب باشد تا منجر به مشارکت، تداوم خواندن مطالب و مراجعه مجدد کاربران بشود. اگر شما نتوانید کاربران را درگیر محتوای بلاگتان کنید، بسیار سخت است تا از راه های دیگر بتوانید موفق به جذب مخاطبان شوید.
اگر قرار باشد بلاگ شما صرفا محلی برای درج اخبار باشد، این اطلاعات نخواهند توانست به طرز مطلوبی منجر به بازدهی بالای بلاگ املاکتان شوند. اما اگر میخواهید بلاگ املاک شما جذاب باشد و خوانندگانی به طور مداوم برای گرفتن اطلاعات به بلاگ شما مراجعه کنند، آن هنگام است که
CTA دارای اهمیت میشود.
طراحی بلاگ شما همانند طراحی سایت شما دارای اهمیت است. هرچقدر طراحی آن ضعیف تر باشد مقداری از بازدید کنندگان خود را از دست خواهید داد. حتما مقداری زمان و هزینه را به اعمال زیبایی و بهبود عملکرد بلاگتان اختصاص دهید. هنگامیکه که مشغول طراحی بلاگ خود هستید، بهترین زمان است تا به مقوله CTA هم بپردازید. بهتر است از خود سوال زیر را بپرسید:

از کاربران انتظار دارم چه کاری را در بلاگ من انجام دهند؟

برخی از متداول ترین CTA ها در حوزه املاک عبارتند از:
-عضویت کاربران در "به من اطلاع بده"
دریافت ایمیل هنگام به روز رسانی پست ها در بلاگ
-عضو شدن در شبکه های مجازی از قبیل:
Instagram,Linkedin, Facebook, Telegram
-جستجو برای آگهی های خانه و ملک
-پرسیدن سوال

این نوع از
CTA ها معمولا خوب عمل میکنند و در سایت های متنوع به کار گرفته میشوند. در زیر چند نمونه از CTA های موفق را نام میبریم:

 

مثال اول: ارسال نمونه کارها

 
مثال دوم: عضویت در اینستاگرام

 مثال سوم: استفاده از تخفیف در سایت
مثال چهارم: تماس برای آژانس یا کرایه ماشین
مثال پنجم: جستجوی بلیط

 مثال ششم: جستجوی ملک و خانه
استفاده از CAT در بلاگ

یکی دیگر از راه های به حداکثر رساندن اثرگذاری بلاگتان، استفاده از CTA در میان پست هایتان است. CTA ها با توجه به کاربردشان، میتوانند در ابتدا، انتها و حتی میانه های پست شما قرار بگیرند. هنگامیکه از این CTA ها به خوبی استفاده کنید، مطمئن باشید به صورت نجومی کارکرد بلاگ و سایت تان افزایش خواهد یافت.

هنگامیکه قصد استفاده از CTA در پست های بلاگتان را دارید، از خودتان سوال زیر را بپرسید:
به عنوان مشاور املاک، چه چیزی را از کاربران و بازدیدکنندگان بلاگم قبل از خواندن، بعد از خواندن و در حین خواندن پست ها میخواهم؟

برخی از متداول ترین
CTA هایی که در بلاگ مورد استفاده قرار میگیرند عبارتند از:
-برای اطلاعات بیشتر در خصوص این مقاله با ما تماس بگیرید.
-کامنت بگذارید.
-سوال خود را بپرسید.
-پست هایی مرتبط با این پست را ببینید.
-این پست را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

 

این CTA ها به ظاهر اثر خاصی بر روی بلاگ شما نمیگذارند اما مطمئن باشید خوانندگان را به مشارکت بیشتر در سایت شما تشویق خواهند کرد و حتی در مرحله ای بالاتر، بازدید مجدد آنها از سایت املاک شما را در پی خواهند داشت.
در زیر مثال هایی در خصوص
CTAهایی که در بلاگ مورد استفاده قرار میگیرند را به شما معرفی می نماییم:

مثال اول: مشاهده مطالب مرتبط در انتهای پستمثال دوم: به اشتراک گذاری پست در شبکه های مجازی

نمونه های دیگر
اگر اجرای مثال های فوق برای شما وقت گیر یا هزینه بر است، از نمونه های رایگان و ساده زیر استفاده کنید که ما هم این مقاله را با همین
CTA ها به پایان میبریم:

در سایت خود از CTA بهتری استفاده میکنید؟ آن را به شابش ارائه دهید تا شابش با درج مطلب جدید این CTA را به نام شما ثبت کند.
از پست فوق لذت بردید؟ برای استفاده در آینده، این پست را
Bookmark و علامتگذاری کنید.
آیا افرادی را میشناسید که وب سایت دارند و این مطلب میتواند به آنها کمک شایانی کند؟ پس این پست را از طریق یکی از شبکه های اجتماعی یا استفاده از ایمیل با آنها به اشتراک بگذارید.
با مطالب فوق موافق نیستید یا فکر میکنید بخشی از این مطالب اشکال دارد؟ با گذاشتن کامنت ما را از نظرات خود باخبر کنید.
آیا فکر میکنید بلاگ شما باید به عنوان یک بلاگ موفق در زمینه CTA ثبت شود؟ آدرس بلاگ خود را به ما ایمیل کنید تا کارشناسان شابش آن را بررسی نمایند.

نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم