سه دلیل موفقیت مشاورین املاک در شبکه های اجتماعی

سه دلیل موفقیت مشاورین املاک در شبکه های اجتماعی
درک این مسئله دشوار است که چرا هنوز آژانس های ‌املاکی وجود دارند که از رسانه های‌ اجتماعی در برنامه‌های کسب و کارشان استفاده نمی کنند. این در حالیست که استفاده از رسانه‌های ‌اجتماعی برای مشاورین املاک فواید زیادی به دنبال خواهد داشت. با شابش همراه باشید.
تصور مشاورین املاک بر این است که استفاده از رسانه‌های اجتماعی برای رونق کسب و کار دشوار است. در حالی که صدها و هزاران راهنما برای استفاده از رسانه های اجتماعی در این زمینه وجود دارد.
مشکل اینجا است که برخی نمی‌خواهند این راهنمایی‌ها را بخوانند. برای راحتی شما در این گزارش به 3 مورد از میان هزاران راهنمایی موجود در فضای سایبری اشاره کرده ایم. در صورتی که به این موارد عمل کنید به یک آژانس املاک موفق در رسانه‌های‌ اجتماعی تبدیل می شوید.


محتوای ویژه بیافرینید
اولین رهنمود برای موفقیت برای آژانس‌های املاک در رسانه های‌ اجتماعی، ساختن محتوای ویژه برای املاک است. می‌پرسید محتوای ویژه چیست؟ در حقیقت این محتوا، توسط فرد حرفه ای تهیه می‌شود که حتی یک مدیر آژانس املاک کارکشته با 30 سال سابقه هم از او درس می‌گیرد.
ساختن محتوای ویژه چیزی نیست که بشود در چند دقیقه سر هم کرد. نوشتن چنین محتوایی شامل ساختن جملاتی ویژه و با کیفیت است. از این رو اختصاص دادن زمان برای نوشتن محتوای ویژه نتیجه مطلوبی دارد. ساختن محتوای نامطلوب منجر به کاهش بازدید‌های شما شده و این باور را در شما تقویت می‌کند که رسانه‌های ‌اجتماعی، مناسب کسب و کار آژانس های املاک نیست.


به مخاطبانتان اطلاعات عمومی ارائه کنید
احتمالاً بزرگترین «مسئله ناخوشایند» که مخاطبان همیشگی رسانه های‌ اجتماعی را ناامید می‌کند، این است که آژانس املاک، دائماً پست هایی درباره ی خود و آگهی خرید و فروش آپارتمان در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارد. توجه داشته باشید که رسانه‌های‌ اجتماعی فضایی برای ایجاد روابط، به اشتراک گذاری مطالب و محتوای ویژه است. از این رو توجه داشته باشید که با اشتراک مطالب مفید می توانید نشان دهید که دانش زیادی راجع به صنف املاک دارید.
متاسفانه خریداران و فروشندگان محلی تان برای پیدا کردن آژانس املاک خوب به سراغ شبکه‌های‌اجتماعی نمی‌روند. اما احتمال این موضوع که با مشاهده اطلاعات خوب و به روزی که از وضعیت املاک در صفحه‌های اجتماعی خود به اشتراک می‌گذارید مشتاق شوند و با شما ارتباط برقرار کنند، زیاد است. پس نکته مهم این است که فضای رسانه های‌ اجتماعی تان را مملو از فهرست‌های خرید و فروش و آگهی های خود نکنید. 


ارتباط های مفید در شبکه‌های اجتماعی
سومین و آخرین رهنمود، در حقیقت مشکل بسیاری از آژانس های املاک در رسانه های ‌اجتماعی است. باید بدانید که تنها به اشتراک گذاری محتوای ویژه‌ای که تهیه کرده اید، موثر نیست و لازم است با استفاده از روش های مناسب تعداد مخاطبان خود را افزایش دهید. برای این منظور بهتر است گزارش هایی که توسط دیگر حرفه ای های برجسته ی املاک منتشر شده، را در صفحه اجتماعی خود به اشتراک بگذارید تا مطالب شما نیز از سوی آنها در دنیای مجازی به اشتراک گذاشته شود.
در حقیقت اگر 500 دنبال کننده در گروه تلگرامی خود دارید که مطالب شما را دنبال می کنند، مخاطبان شما به همین افراد محدود می شود. در صورت ارتباط با گروه دیگری که بیش از 20.000 دنبال کننده دارد، بازدید از مطالب و آگهی های خرید و فروش شما چندین برابر می شود.
طبق یک قانون کلی، بهتر است محتوای ویژه ای که درباره املاک تهیه کرده‌اید 5 تا 6 بار به اشتراک گذاشته شود.
روش عالی دیگری که باید در به اشتراک گذاری محتوای ویژه در نظر بگیرید گذاشتن لینک هایی از گزارش‌ها و مقالات دیگران در میان متن خودتان است. این کار سبب می شود تا بازدید از مطالب شما بیشتر شود. ضمن اینکه استفاده از لینک در گزارش به بالا رفتن رتبه شما در صفحه ی نتایج موتورهای جستجو کمک می کند.
نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم