مبلغ وام مسکن مهر در پردیس افزایش می یابد

مبلغ وام مسکن مهر در پردیس افزایش می یابد
به دلیل عدم استطاعت مالی متقاضیان آپارتمان های مسکن مهر در پردیس، شرکت عمران پردیس تصمیم گرفت وام مسکن را افزایش دهد و برای تایید، درخواست خود را به بانک مرکزی ارسال کرد.

پس از اینکه شرکت عمران پردیس قیمت جدید فازهای 9،8،5 و 11 پردیس مسکن مهر را انتشار داد، مشخص شد که خیلی از متقاضیان توانایی پرداخت این مبلغ را برای تحویل آپارتمان های خود ندارند. به همین دلیل این شرکت درخواست افزایش وام مسکن از 30 به 40 میلیونتومان را به بانک مرکزی ارسال کرد. در صورت تایید درخواست از سوی بانک مرکزی، این دومین بار است که در سال جاری، مبلغ وام افزایش می یابد. تغییر قبلی از 25 به 30 میلیون بود.
طی چند روز گذشته پیامکی به متقضایان مسکن فاز 11 پردیس ارسال شد و از آنها خواسته شد مبلغ 29 میلیون و 750 هزار تومان را برای دریافت سند ضد جعل آپارتمان های خود پرداخت کنند. از آنجا که در پیامک قبلی این مبلغ 32 میلیون و 900 هزار تومان اعلام شده بود، بنابراین باید منتظر افزایش 10 میلیونی وام مسکن باشیم.
در ابتدای سال جاری قیمت نهایی فازهای مختلف پردیس اعلام شد که مورد اعتراض برخی متقاضیان قرار گرفت، تا آنجا که این افراد به نشانه اعتراض در مقابل وزارت راه و شهرسازی، نمایشگاه مطبوعات و مجلس نیز حضور یافتند.
به همین دلیل شرکت عمران مجبور شد تسهیلاتی را به متقاضیان آپارتمان های مسکن مهر اختصاص دهد که اولین آنها تغییر قیمت و اختصاص وام به متقاضیان بود. بنابر اطلاع رسانی شرکت عمران، در فازهای ۹ و ۵ سهم آورده متقاضی بدون محاسبه وام بانکی و با در نظر گرفتن نوع بلوک ها و متراژ هر واحد، حداقل ۴۱ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان و حداکثر ۴۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تعیین شده است. در ضمن این شرکت قصد دارد از تاریخ ۲۰ آذرماه برای آن دسته از متقاضیان فاز 5 و 9 که حداقل مبلغ ۳۵ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان از سهم آورده خود را پرداخت نمایند، اقدام به صدور قرارداد پیش فروش نماید.
در فاز ۸ نیز سهم آورده متقاضی با در نظر گرفتن شرایط و موقعیت ملک، حداقل ۵۶ میلیون و ۲۰۰ و حداکثر ۶۷ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان اعلام شده است. همچنین مانند مورد قبل، شرکت عمران حاضر است در صورتیکه متقاضیان مبلغ ۴۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان از سهم آورده خود را پرداخت کنند، جهت صدور و تحویل قرارداد پیش فروش اقدام نماید.


نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم