تجمع متقاضیان مسکن مهر پردیس در مقابل بانک مرکزی

تجمع متقاضیان مسکن مهر پردیس در مقابل بانک مرکزی
دیروز بیش از 200 متقاضی مسکن مهر پردیس در مقابل ساختمان بانک مرکزی تجمع کردند. این در حالیست که هنوز هیچکدام از مسئولین بانک مرکزی در این رابطه واکنشی نشان ندادند.

دیروز بود که تعداد قابل توجهی از متقاضیان مسکن مهر، به دلیل برخی مشکلات و نا به سامانی ها در مقابل بانک مرکزی تجمع کردند.

یکی از تجمع کنندگان در این رابطه گفت:
مشکلات ما زیاد است. ما به دلیل سهل انگاریها و عدم پیگیری های مسئولین در خصوص مسکن مهر در اینجا دور هم جمع شده ایم. تکلیف ما مشخص نیست و هر چند وقت یکبار یک قضیه جدیدی برای ما پیش می آید.

در نامه ای که ما به رئیس کل بانک مرکزی تنظیم کرده ایم سه درخواست داریم:
درخواست اول ما اینست که سقف وام مسکن مهر پردیس از 30 به 40 میلیون افزایش داده شود. ما توانایی پرداخت مبلغ آپارتمان های خود را نداریم، زیرا مبلغ آپارتمان های مسکن هر چند وقت یکبار و با دلایل مختلف افزایش پیدا میکند.
درخواست دوم ما حذف سود دوره مشارکت و پرداخت آن توسط ماست در حالیکه این قضیه به متقاضیان مربوط نمیشود. این مبلغ را شرکت های سازنده و عمران باید پرداخت کنند.
درخواست سوم ما شرطی است که در خصوص اقساط گذاشته اند. بر اساس این شرط تنها کارمندان رسمی میتوانند اقدام به قسط بندی مبلغ خانه و آپارتمان خود کنند. ما میخواهیم این شرط هم برداشته شود.


لازم به ذکر است تاکنون بانک مرکزی واکنشی در خصوص تجمع نشان نداده است.

نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم