استفاده از طبقه بندی و تگ در بلاگ املاک

استفاده از طبقه بندی و تگ در بلاگ املاک
با شابش همراه باشید تا مروری بر برخی نکات طبقه بندی و تگ در بلاگ املاک داشته باشیم.

شاید شما هم شروع به ایجاد یک بلاگ در وب سایت املاک تان کرده اید و بعد از مدتی پست گذاشتن، به این فکر میکنید که چه طور و به چه طریقی آن را بهینه سازی کرده تا بیشترین بازدید را داشته باشید. شاید هم به دنبال حصول اطمینان از عملکرد صحیح بلاگ املاک تان هستید و میخواهید از صحت مرحله به مرحله عملیات آن اطمینان حاصل نمایید. به هر صورت، باید برای رسیدن به این اهداف 2 نکته مهم را مد نظر داشته باشید. یکی از آنها طبقه بندی و دیگری تگ کردن میباشد. وقتی اکثر موارد تاثیر گذار مربوط به بلاگ های مختلف را بررسی میکنیم، به طبقه بندی و تگ میرسیم. هنگامیکه از این 2 مورد به خوبی استفاده کنید، میتوانید مطمئن باشید که آجرهای بلاگ خود را به درستی روی هم قرار داده اید و موتور عملکرد وب سایت املاک تان به درستی در حال پیشروی است. برای فهم بهتر و همچنین اجرای صحیح این دو مورد، ابتدا باید با تعاریف آنها آشنا شویم:


طبقه بندی بلاگ چیست؟
طبقه بندی بلاگ یک نام برای سبک های مختلف پست ها میباشد. برای اینکه بتوانید طبقه بندی را به صورت کامل درک کنید برای شما یک مثال میزنیم. کمد لباس خود را فرض کنید که درون آن انواع و اقسام لباس قرار گرفته است.  شما جوراب ها را در یک قسمت، پیرهن ها را در یک قسمت و مثلا کت های خودتان را در قسمت دیگری از کمد قرار میدهید. این جدا سازی باعث میشود تا در زمان نیاز، به هرکدام از این پوشاک با سرعت دسترسی داشته باشید.


تگ چیست؟
تگ بیانگر و تعریف کنده یک عنصر در طبقه بندی میباشد. به مثال کمد لباس ها برگردید. شما ممکن است یک بخشی از کمد خود را به پیراهن ها اختصاص دهید. اما پیراهن آستین بلند و آستین کوتاه خود را به صورت جداگانه قرار میدهید تا در صورت نیاز راحت تر به آنها دسترسی داشته باشید. در حقیقت شما هر دسته و طبقه را به بخش های کوچکتری تقسیم میکنید که این بخش های کوچکتر تگ نام میگیرند.حال بهتر است مثال لباس ها و کشو را فراموش کنیم و به بخش بلاگ در حوزه املاک بپردازیم.
اصول جامعی وجود ندارد
ما نمیتوانیم اصول طبقه بندی یا تگِ جامعی را برای شما بیان کنیم زیرا چنین چیزی اصلا وجود ندارد. با توجه به اینکه سطح بلاگ شما در چه اندازه ای باشد، طبقه بندی و تگ شما هم متفاوت خواهد بود. گرچه داشتن بلاگی که دارای طبقه بندی و تگ ثابتی باشد بسیار خوب است، اما اگر احساس میکنید باید تغییراتی در تعداد یا نوع طبقه بندی و تگ شما صورت بپذیرد نیازی نیست نگران باشید. البته پیشنهاد میکنیم اگر قصد تغییر دارید به صورت حرفه ای اینکار را انجام دهید. مثلا یک نکته ای که در خصوص تگ ها باید مدنظر داشته باشید موتورهای جستجو هستند. زمانیکه وب سایت شما توسط موتورهای جستجو ارزیابی میشود، این موتورها بر اساس کلمات کلیدی ای که در متون شماست متن را قضاوت خواهند کرد و متعاقبا وب سایت املاک شما با همین معیارها ارزیابی خواهد شد. داشتن طبقه بندی و تگ صحیح میتواند منجر به ارزیابی قدرتمند وب سایت املاک شما توسط موتورهای جستجو شود.


چه مقدار طبقه بندی و تگ میتوانم ایجاد کنم؟ 
داشتن طبقه بندی و تگ دارای محدودیت نیست و شما میتوانید به صورت نامحدود از آنها استفاده کنید. اما به طور معمول بین 8 تا 12 طبقه بندی پیشنهاد میشود. تعداد تگ ها هم با توجه به تعداد طبقه بندی شما مشخص میشود اما حقیقتا ما فکر نمیکنیم برای یک بلاگ بیشتر از 50 تگ مورد نیاز باشد. البته برخی از پست های خاص بلاگ تان میتوانند در چند طبقه بندی قرار گیرند و به همین دلیل شامل تگ های بیشماری نیز بگردند.


نمونه ها
برای نمونه تصمیم گرفتیم طبقه بندی و تگ های سایت IowaRealEstateBlog.com را برای شما ارائه دهیم. ابتدا مروری بر طبقه بندی آنها بیندازیم:

Buying

Selling

Foreclosure

Market Trends

Real Estate Tips

Market News

Residential

Commercial


در زیر هم میتوانید تگ ها را مشاهده نمایید:

Cedar Rapids

Iowa City

Single Family Home

Condo

Multi-Family

Land

Office Space

Price Reduction

New Listing

Sold

نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم