همچنان با مسکن مهر مخالفم

همچنان با مسکن مهر مخالفم
عباس آخوندی برای امضای قرارداد مربوط به بنادر کشور به ارزش 36 هزار میلیارد توامن حاضر شده بود که باز هم حاشیه های مربوط به مسکن مهر مطرح شد. با شابش همراه باشید.

عباس آخوندی در حاشیه امضای قرارداد بنادر کشور به ارزش 36 هزار میلیارد ریال حضور یافته بود که بحث مسکن مهر را مطرح کرد.

او به شدت به پروژه مسکن مهر تاخت و این پروژه را عامل وضعیت بد مسکن در کشور اعلام کرد. آخوندی اظهار داشت: می‌توانستم همان ابتدا که به وزارت راه و شهرسازی آمدم به مراسم افتتاحیه رفته و تا 5 هزار مسکن مهر را افتتاح میکردم، اما از آنجا که این طرح به علت سرمایه گذاری غیر اقتصادی برای کشور ضرر دارد اینکار را نکردم.
او ادامه داد: در مسکن مهر بیش از 100 هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری شده و نتیجه آن بدمسکنی یک سوم جمعیت ایران است.اگر هزینه‌ای در ایران انجام شود برگرداندن آن سخت است، به عنوان نمونه هزینه یارانه یا مسکن مهر برگردانده نشد،البته من دو بار هزینه مسکن مهر را برگردانم و تاوان آن را دادم. من همچنان مخالف مسکن مهر هستم و پای صحبت های خود خواهم ایستاد. به عقیده من این پروژه بدون تحقیق و برنامه ریزی کلید خورد.
آخوندی در سال گذشته نیز اظهارات تندی در خصوص مسکن مهر عنوان داشته و گفته بود: 4 دولت آینده هم نمیتوانند مسکن مهر را سامان دهند، زیرا مسکن مهر باید تبدیل به مکان های جاذب برای سکونت شود.

نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم