استقلال حذف شد، دایی با عصبانیت وارد کنفرانس خبری شد

استقلال حذف شد، دایی با عصبانیت وارد کنفرانس خبری شد
دیروز استقلال در ورزشگاه تختی تهران در مقابل نفت قرار گرفت که در وقت های اضافی با نتیجه 3-2 شکست خورد تا از جام حذفی فوتبال خداحافظی کند. این بازی دارای حواشی زیادی بود که سرمربی هر دو تیم را در کنفرانس خبری به صحبت وا داشت. با شابش همراه باشید تا مروری بر حواشی این بازی داشته باشیم.

علی دایی در کنفرانس خبری انتهای بازی گفت:

اول از همه این برد را به خانواده غلامپور و خصوصا پسرشان سیاوش تقدیم میکنم. امیدوارم با پیروزی های آینده بتوانیم قهرمان جام حذفی شویم.
در مورد بازی باید بگویم کاملا حق بچه های ما پیروزی بود و از استقلال سرتر بودیم. داور بازی با پنالتی ای که در ابتدای بازی گرفت ما را پشیمان کرد، زیرا در تمام طول بازی به ضرر ما سوت زد. در انتهای بازی هم دانشگر را به دلیل خوشحالی و شادی اخراج کرد تا دست ما را برای بازی بعد بسته نگه دارد. باید به داور بگویم آقای خورشیدی! این همه در طول بازی به من فحش داده شد! شما کجا بودی؟
البته با احترام به آن بخش از هواداران با فرهنگ استقلال باید بگویم تمامی فحش هایی که از سمت برخی استقلالی ها به من داده شد در حقیقت به خودشان و خانواده شان برمیگردد.
آقای منصوریان و اطرافیانش برای تحریک تماشاگران چندبار اقداماتی انجام دادند. من خودم سه بار دیدم! دوره آرسن لوپن بازی تمام شده! دوره شو بازی کردن تمام شده. شما ببینید چقدر و چند دفعه آقای منصوریان خارج از محوطه قانونی حاضر شد؟ این تقصیر کمیته انضباطی است که به این مسائل رسیدگی نمیکند. کمیته انضباطی فقط افراد رده دو و سه را جریمه میکند.
علی دایی به مزدک میرزایی هم حمله کرد و گفت: چرا صحنه گل آفساید استقلال نشان داده نمیشود و فقط گل خوردن ما نمایش داده میشود؟اگر قرار است فقط به استقلال و پرسپولیس بپردازیم بهتر است لیگ را تعطیل کنیم و این تیم هر ماه یک بازی در مقابل هم انجام دهند.


علیرضا منصوریان نیز در کنفرانس خبری گفت:
در ابتدا برد نفت را تبریک میگویم. متاسفانه با اینکه در طول هفته روی نظم دفاعی کار کردیم، اما باز هم دو گل از روی ضربه ایستگاهی خوردیم. من فکر میکنم فقط و فقط مشکل خط دفاع ما با تمرین و حس مسئولیت پذیری حل میشود. ما میدانستیم که یک کرنر زن حرفه ای مثل مبعلی در نفت حضور دارد. اما بچه های ما مسئولیت پذیری خوبی از خود نشان ندادند.
در خصوص توهین ها باید بگویم من وظیفه دارم هواداران را آرام کنم چون رفاقت 20 ساله با علی دایی دارم. من بیش از 20 بار با دست اشاره کردم هواداران آرام باشند. من احساس میکنم برای دایی سوءتفاهم شده است و این حرفهایی که میزند درست نیست. او حتی به نیمکت ما هم توهین کرد و من گفتم به نیمکت ما توهین نکن زیرا به آنها ربطی ندارد. علی دایی کلا زود از کوره در میرود. وظیفه ما احترام گذاشتن به علی دایی است زیرا اولا او یک آدم سمبلیک در آسیا محسوب میشود و دوما اینکه دوست صمیمی ماست.
در خصوص داوری باید بگویم من از زمانیکه در نفت بودم با خودم عهد بستم که از داوری حمایت کنم زیرا در حال پوست اندازی است. اما گویا برعکس پوست ما دارد کنده میشود!
من صحنه پنالتی را دیدم و به نظرم پنالتی نبود. اینجور داوری های سرنوشت تیم و مربی را تغییر میدهد. من از عادل فردوسی پور تقاضا دارم به جای یک کارشناس از چند کارشناس استفاده کند، زیرا یک نفر نمیتواند دقیق و با اطمینان نظر بدهد. امروز داور در دقیقه یک سوت پنالتی را زد و اگر اشتباه کرده سرنوشت 20 میلیون را تغییر داده.
واقعا این باخت برای ما بسیار سخت بود. برای من 10 ثانیه ای که از نیمکت به سمت رختکن رفتم بسیار سخت بود و نمیتوانستم این فشار را تحمل کنم. ما نیاز به تمرین زیادی داریم و امیدوارم با توکل بر خدا شرایط ما بهتر شود.

نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم