مشکل آب شرب اجازه بهره برداری از مسکن مهر را نمیدهد!

مشکل آب شرب اجازه بهره برداری از مسکن مهر را نمیدهد!
در حال حاضر نزدیک به 30 هزار واحد آپارتمان از مسکن مهر قابل تحویل است اما یک مشکل اجازه نهایی شدن این طرح را نمیدهد. تامین آب شرب!

به گزارش شابش:
در حالیکه این روزها خبر از افتتاح 30 هزار واحد آپارتمان از مسکن مهر شنیده میشود، اما مشکل آب شرب این واحد ها همچنان پا برجاست. دولت برای حل این مشکل در لایحه بودجه امسال اعتبار جداگانه ای را لحاظ کرده است زیرا وزارت نیرو دلیل عدم بهره برداری از پروژه مسکن مهر را عدم تخصیص اعتبار عنوان کرده بود.
چیت چیان وزیر نیرو اظهار کرده بود: از آنجا که تاسیسات 
و سیستم خانه های مسکن مهر با استانداردها وزارت نیرو تطابق ندارد، برای تامین آب شرب ساکنین باید به صورت جداگانه اقدام به ایجاد شبکه آب و فاضلاب کنیم. از آنجا که ایجاد این شبکه پر هزینه است، بودجه فعلی وزارت نیرو کفاف اقدامات لازم را نمیدهد.
لازم به ذکر است که برای تامین زیرساخت های آپارتمان های مسکن مهر، در مجموع به 5600 میلیارد تومان بودجه نیاز است که 30 درصد آن از طریق اعتبارات اضطراری تامین شده است. با توجه به بودجه سال 96 که توسط رئیس جمهور تقدیم مجلس شد، 125 میلیارد تومان برای توسعه زیرساخت های آب و برق مسکن مهر تخصیص داده شد که البته وزارت نیرو باید سهم خود را جداگانه پرداخت کند.
چیت چیان وعده داده بود که به محض دادن اعتبار برای زیرساخت های مسکن مهر، به تمامی وعده های خود عمل خواهد کرد. گرچه دولت نیز در بودجه اعتباری برای حل این مسئله اختصاص داده است اما باید دید باز هم مشکل جدیدی گریبان گیر مسکن مهر خواهد شد یا خیر؟ به طور مثال همین چند روز پیش خبرهایی مبنی بر اعتراض متقاضیان مسکن مهر پردیس منتشر شد، در حالیکه اعتراض این افراد ربطی به زیر ساخت های آب و برق نداشت.

نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم