تحویل واحدهای فاز 8 شهر پردیس آغاز شد

تحویل واحدهای فاز 8 شهر پردیس آغاز شد
تحویل واحدهای آپارتمان فاز 8 شهر جدید پردیس آغاز شد. احمد اصغری در بازدیدی که از واحدهای تکمیل شده مسکن مهر در شهر پردیس داشت از آغاز واگذاری واحدهای فاز 8 این شهر خبر داد.

به گزارش شابش؛

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در هنگام این بازدید اظهار داشت: هدف ما تحویل و افتتاح محله ای است و طبق آن سعی میکنیم واحدهایی را تحویل متقاضیان ملک قرار دهیم که از لحاظ خدمات روبنایی و زیربنایی تکمیل شده باشند. ما قبل از اینکه به صورت رسمی شهرپردیس را افتتاح کنیم، ابتدا بلوک به بلوک واحدهای تکمیل شده را تحویل میدهیم تا در صورت وجود داشتن نواقص در برخی بخشها، قبل از افتتاح رسمی آنها را اصلاح کرده باشیم.
اصغری در ادامه بازدید میدانی از پروژه های پردیس سازان نوید و امیرساوالان کومه اظهار داشت: با توجه به اینکه خدمات زیربنایی مانند آب، گاز و برق در بخشی قسمت های شهر پردیس به اتمام رسیده، برخی آپارتمان های این شهرک قابل واگذاری است و تا آخر هفته نیز بقیه واحدها در پروژه های مذکور تحویل داده خواهند شد.
همچنین پروژه های فاز 8 مانند جهاد نصر زنجان، کیا دژ پرشین دارای پیشرفت فیزیکی خوبی هستند و در صورتیکه منابع مالی آنها به موقع تامین شود به زودی افتتاح خواهند شد.
اصغری همچنین در مورد تسهیلات جدیدی که برای متقاضیان مسکن مهر در نظر گرفته شده عنوان کرد:  به دنبال افزایش تسهیلات مسکن مهر برای متقاضیان هستیم و بنا داریم مقدار وام را از 30 به 40 میلیون برسانیم. همچنین تلاش بعدی ما دریافت یارانه برای آماده سازی معابر شهرک است. در آینده ای نزدیک به متقاضیان قول میدهیم خبرهای خوبی در خصوص مسکن مهر خواهند شنید.

نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم