مشاورین املاک

5 کار که مشاورین املاک باید انجام دهند

5 کار که مشاورین املاک باید انجام دهند
مشاور املاک بودن کار دشواری است، و روش‌های زیادی برای پر کردن یک روز کاری شما به عنوان کسی که در این شغل فعال است، وجود دارد.برای رسیدن به موفقیت، هر چقدر هم که سرتان شلوغ باشد، باید زمانی را در روز برای انجام این پنج کار اختصاص دهید:

 بررسی مشتریان احتمالی آنلاین‌تان
 


 

شابش؛ به‌عنوان سایتی که خدمات آنلاین به آژانس‌های املاک ارائه می‌دهیم، با موضوع بی توجهی به مشتریان انلاین، از سوی آژانس های املاک زیاد برخود کرده‌ایم. 

 

ارتباط مردم با فضای مجازی به صورت روزانه برقرار است، از این رو آژانس‌های املاک نیز باید به این موضوع توجه داشته باشند که می‌توانند، از این فضا برای پیش برد اهداف شغلی خود بهره ببرند.

 

 باید بدانید، هر مشتری برای شما یک فرصت به حساب می‌آید و نباید اجازه دهید که فرصت‌هایتان تلف شوند!

 

بهتر است هر روز آنلاین باشید، ایمیل‌ها را چک کنید و سرنخ‌هایتان را پرورش دهید.

 

 یک روش پیشنهادی نیز اضافه کردن مشتریان احتمالی‌تان به فهرست ایمیل‌های گروهی است اینگونه بخش زیادی از مشتریان خود را از تغییرات و اطلاعات روز بازار املاک، باخبر می‌کنید.
 


 

تلفنی پیگیری کنید


 

شکایتی که همواره می‌شنویم این است که آژانس‌های املاک هرگز به تماس‌های تلفنی جواب نمی‌دهند. 

 

می‌دانیم که این مسئله کاملاً صحت ندارد، اما مشتریان نمی‌دانند! با این تفکر نامناسب مبارزه کنید و با جواب دادن به تماس‌های تلفنی و پیگیری، مشتریان احتمالی را تحت تاثیر قرار دهید.


 

رسانه‌های اجتماعی را بررسی کنید


 

واقعیت بازار دیجیتال این است که بسیاری از مشتریان احتمالی پیش از تماس یا ملاقات با شما، درباره کاری که قصد انجام آن را دارند در گوگل جستجو خواهند کرد. 

 

سوال مهم این است که، هنگام جستجو چه چیزی درباره‌ی شما کسب می‌کنند؟ می‌توانید به وسیله‌ی حضور فعال در رسانه‌های اجتماعی نتایج این جستجو را به نفع خود تغییر دهید.

 

 پس هر روز برای بررسی کانال‌های اجتماعی، ارسال پیام، برقراری ارتباط جدید و نوشتن پستی جالب، وقت بگذارید. برای درک بهتر این موضوع خواندن این گزارش را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

 

 


 

در دنیای واقعی تماس برقرار کنید
 


 

ارتباط با مشتریان احتمالی و شرکا به طور آنلاین عالی است، اما برای برندسازی کسب و کارتان هیچ چیزی به خوبی تعامل رودررو نیست.

 

سعی کنید روزی حداقل یک بار از دفترکارتان بیرون بروید.دقت کنید لازم نیست حتما خانه‌های فروشی را بررسی کنید یا با فروشندگان ملک ملاقات کنید؛ اگر بتوانید با صاحبان کسب و کار محلی خود نیز ارتباط بگیرید خوب است. 

 

شما حتی می‌توانید با والدین در رویدادهای ورزشی فرزندان‌تان ارتباط برقرار کنید. قرار ملاقات با دیگر حرفه‌ای‌های کسب و کارتان یا دیگر صنایع ترتیب دهید. 

 

هیچ‌گاه نمی‌دانید که مراجعه و یا مشتری بعدی‌تان از کجا خواهد آمد، در این ملاقات‌ها اگر سعی بر گذاشتن اثری مثبت کنید، احتمال رجوع افراد به شما بیشتر می‌شود.


 

چیزهای جدید یاد بگیرید


 

موفق‌ترین آژانس‌های املاک، کسانی هستند که همواره در حال یادگیری‌اند و از این طریق در مسیر پیشرفت قرار دارند.

 

 هر روز زمانی را صرف یادگیری چیزی جدید کنید چرا که برای مشتریان و کسب و کارتان مفید خواهد بود، چه این اطلاعات مربوط به آخرین اخبار روز کشور یا جهان باشد یا درباره قوانین فروش ملک. 

 

هر اطلاعاتی می تواند سر منشاء یک ارتباط خوب و پایدار بین شما و مشتری باشد.
 

نظرات کاربران

از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم