۶ دلیل برای راه‌اندازی وبسایت املاک

۶ دلیل برای راه‌اندازی وبسایت املاک
طراحی یک وبسایت، برای آژانس املاک می‌تواند بیش از آنچه فکر می‌کنید، به رونق کسب و کارتان کمک کند. بازدید کننده‌های وبسایت شما می‌توانند به مشتریان دائمی شما بدل شوند. چند نکته مهم در اداره یک وبسایت موفق وجود دارد که در زیر به آن‌ها اشاره می‌کنیم.
۱. سرنخ‌ها

شابش؛ هر آژانس املاک باید سرنخ تولید کند. سرنخ‌ها در حقیقت‌‌‌ همان دنبال کننده یا بازدیدکننده وبسایت شما هستند که روزانه مطالب و آگهی‌های خرید فروش و اجاره آژانس املاک شما را بازدید می‌کنند. از طریق این بازدید‌ها شما می‌توانید ارتباط خوب و مناسبی با مشتریان خود برقرار کنید. 
یکی از گله‌های مشاورین املاک، از زمانی که صرف جذب مشتری کرده‌اند، این است که «زمانی زیادی صرف تماس‌های غیر مستقیم برای جذب مشتری کردم، اما نتایح حاصل از آن چندان رضایت‌بخش نبود.» 
راه رسیدن به نتیجه مطلوب در این مسیر، استفاده از وبسایت است. به طور مثال هنگامی که کسی درباره خرید و فروش و اجاره ملک در تهران، در گوگل جستجو می‌کند مقالهٔ آنلاین شما را می‌یابد. این مقاله‌ها سرنخ‌های زیادی برای کسب و کار شما تولید می‌کند. 


۲. اعتبار محلی! 

اگر از وبسایت خود برای نوشتن دربارهٔ رویدادهای محلی استفاده کنید، به‌ سرعت به‌عنوان آژانس املاک محلی شناخته می‌شوید. مقالاتی مانند «بهترین رستوران‌های محلی» یا «گزارش پنجمین رویداد سالانه» که در محله برگزار شده است، توسط دنبال‌کنندگان شما خوانده می‌شود. 
هنگامی که به عنوان یک کار‌شناس املاک محلی شناخته شوید، مردم برای کسب اطلاعات به شما رجوع می‌کنند. آن‌ها با دیگران معامله نخواهند کرد، زیرا شما خود را، به‌عنوان فردی، که به شرایط محلی، آگاهی کامل دارد، به اثبات رسانده‌اید. 
استفاده از وبسایت به عنوان فضایی برای انتشار اخبار محلی، حتی می‌تواند، بخشی از سرنخ‌ها را که در محله شما حضور ندارند، به معامله با شما تشویق کند. حتی ممکن است، این افراد با شما تماس بگیرند و درباره شرایط محله و خرید و فروش ملک در آن، از شما سوال کنند. این مکالمه بسیار آسان است، زیرا شما صرفاً از اولویت‌های این افراد مطلع می‌شوید و مناطقی برای بررسی به‌ آن‌ها معرفی می‌کنید. هنگامی که تصمیم خود را گرفتند، قطعا برای کارهای مربوط به قرار داد به شما مراجعه می‌کنند. 


۳. تضمین ارائه خدمات! 

همیشه خریداران و فروشندگان ملک، سوالاتی دارند و به دنبال جواب برای آن هستند. شما به عنوان فردی که در حوزه خرید و فروش ملک، به صورت حرفه‌ای عمل می‌کنید، این سوال‌ها را می‌دانید و جواب مناسب برای آن دارید. با انتشار این مطالب روی وبسایت خود، ضمن اینکه پاسخ مناسب و دقیقی به سرنخ‌های خود می‌دهید، به عنوان فردی که خدمات خرید و فروش ملک را به طور دقیق می‌داند شناخته می‌شوید. 
توجه به این مساله قطعا شما را به عنوان فردی آگاه و کاردان در حوزه املاک تبدیل می‌کند، بازاریابی انلاین شما را تقویت کرده و راهبرد تولید سرنخ شما را بهبود می‌بخشد. 


۴. سئو

سئو یا بهینه‌سازی عملکرد موتور جستجوگر برای شناسایی وبسایت، یکی از مهم‌ترین اقداماتی است که باید انجام دهید. با در نظر گرفتن کلمات کلیدی، گوگل شما را بهتر شناخته و در هنگام جستجو مطالب شما را به عنوان اولین مقاله در اختیار کاربر قرار می‌دهد. باید بدانید که برخی از شرکت‌های پیشتاز املاک در جهان، کسب و کارشان را بر پایهٔ سئو ساخته‌اند. 
به‌منظور افزایش بهره‌وری خود تا حد ممکن، درباره نحو کار کردن گوگل، یاد بگیرید. سئوی فنی، کلیدواژه‌هایی که در کسب و کارتان مهم هستند و رفتار کاربران نکاتی‌ست که باید درباره آن بدانید. 
توجه داشته باشید که شرایط جستجوی گوگل دائما در حال تغییر است پس بهتر است کار خود را در این زمینه به فرد حرفه‌ای بسپارید. ما در شابش با به کار گیری تیمی حرفه‌ای در این زمینه می‌توانیم به شما برای شناخته شدن در فضای مجازی کمک کنیم. فقط کافی است عضو shabesh. comشوید تا از مزایای دیگر ما نیز بهره‌مند شوید. 


۵. رسانه‌های اجتماعی

به یاد داشته باشید که با تولید محتوا برای وبسایت، تنها نیمی از راه افزایش سرنخ را طی کرده‌اید. باقی مسیر را باید با بازاریابی آنلاین در شبکه‌های اجتماعی طی کنید. هنگامی که گزارشی درباره «نکته‌های مهم درباره خرید و فروش ملک» می‌نویسید، هر فردی که قصد چنین کاری را دارد، خواهان خواندنش می‌شود. علاوه بر این، اگر کسی فردی را بشناسد که قصد فروختن خانه را دارد، وبسایت شما را معرفی می‌کند تا نکات لازم درباره فروش ملک را درآن بخواند. البته این اتفاق با هر مقاله‌ای که می‌نویسید رخ نمی‌دهد، اما وقتی مطالب سایت شما به روز و دست اول باشد احتمال رخ دادن این مهم بیشتر است. 


۶. استفاده از اطلاعات روز دنیا

اگر فعالیت خود را تازه آغاز کرده‌اید به دنبال نتیجه فوری از اقدامات خود نباشید، چرا که با بکار گیری این روش‌ها یک سال طول می‌کشد که گوگل شما را به عنوان یک کاربر حقیقی بپذیرد. اما فراموش نکنید که ماهانه ۲۰ هزار نفر به کاربران سایت‌های ویژه املاک اضافه می‌شوند و این موضوع به شما در کوتاه کردن مسیر موفقیت کمک می‌کند. 
یکی دیگر از روشهایی که شما را به یک مدیر آژانس املاک موفق بدل می‌کند، استفاده از مطالب همتایان شما در سراسر دنیا است. ما در بخش بلاگسایت شابش در این زمینه به شما کمک می‌کنیم و مطالب مفیدی را در سایت خود به روز رسانی می‌کنیم. دنبال کردن این مطالب قطعا مسیر رسیدن شما به موفقیت را کوتاه می‌کند.
نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم