با عجیب ترین خانه ها در سراسر دنیا آشنا شوید!

با عجیب ترین خانه ها در سراسر دنیا آشنا شوید!
آیا دوست دارید عجیب ترین خانه ها را در سراسر دنیا مشاهده کنید؟ پس با شابش همراه باشید!!

1- این خانه عجیب در روی صخره ای میان رودهای شهر "باجینا باستا" در کشور صربستان واقع شده است. این خانه در سال 1968 توسط گروهی جوان ساخته شده که این صخره را محل مناسبی برای سکونت انتخاب کرده بودند.
2- یک خانه با طراحی توالت! بله درست شنیدید! این خانه در 46 کیلومتری سئول در سال 2007 و با هدف فراهم کردن حداکثر آسایش برای ساکنین آن ساخته شده است.
3- هواپیمایی برای زندگی! خانه زیر در روستای Miziara در کشور لبنان قرار گرفته و بر اساس مدل A380 ایرباس ساخته شده است.4- این خانه گیاهی در شهر چین واقع شده و سرتاسر آن با درختان و برگها پوشانده شده است. متراژ داخلی این ملک 40 متر است و در حدود 10 سال پیش ساخته شده است.


5- خانه عجیبی که در زیر میبینید در شرق فرانسه ساخته شده است. دلیل این سبک از معماری جذب اشعه خورشید میباشد. همانطور که ظاهر آن مشخص است، این خانه یک خانه خورشیدی بوده و در سال 2011 ساخته شده است.6- مجموعه زیر، خانه های نقلی و کوچکی هستند که برای حمایت از زلزله زدگان اندونزیایی ساخته شده است. این مجموعه در سال 2007 و توسط ایالات متحده برای مالزی ساخته شد.7- "دیری آتا" صاحب این خانه با طرح کروکودیل است. این خانه در ساحل عاج واقع شده و در سپتامبر 2008 ساخته شد. جالب است بدانید که معمار و طراح این خانه که "موسی" نام داشت، 2 ماه پیش از دنیا رفته است.8- "لینچاو خانه به دوش" در چین زندگی میکند و هر جا که برود، خانه اش هم همراه او خواهد رفت! زمانیکه "لینچاو" تصمیم گرفت به شهر "رونگان" جایی که در قبل به عنوان مهاجر در آنجا کار میکرد برگردد، تصمیم گرفت یک خانه 1.5 در 2 متری از چوب و پلاستیک برای خودش بسازد. این خانه 60 کیلوگرم وزن دارد و هر روز تقریبا 20 کیلومتر توسط "لینچاو" جا به جا میشود. در تمامی طول این مسیر، garbage به جمع آوری زباله مشغول است.9- خانه عجیب زیر توسط طراح ژاپنی با نام "کیمیدوری" در سال 2006 ساخته شده است. این خانه که به شکل توپ فوتبال است، 36 سطح و گوشه دارد و در مقابل زلزله هم مقاوم است. قیمت این خانه زیر 15 هزار دلار برآورد شده است.10- خانه دیگری که در تصویر زیر میبینید، توسط هزاران اثر تاریخی مانند کوزه، کاسه، بشقاب، گلدان و... در کشور چین ساخته شده و توجه هزاران نفر را به خود جلب کرده است.11- این آلونک تخم مرغ شکل متعلق به "دای هایفی" بوده که در نزدیکی اداره او در پکن قرار دارد! همچنین این خانه قابلیت مقاومت در برابر سرما و نفوذ آب را داشته تا در شرایط مختلف آب و هوایی مورد استفاده قرار بگیرد.12-یک خانه عجیب دیگر!! این خانه عجیب که به یک وسیله نقلیه متصل شده است در اتوبانی در کولورادو رویت شده است.13- آخرین خانه عجیبی که در شابش مشاهده میکنید متعلق به کشور استرالیا است. طراحی این خانه به شکل ماشین های قدیمی بوده و در سال 2004 ساخته شده است. معمار آن نیز فردی به نام Manfred Voglreiter میباشد.


نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم