دیوید بکهام، صاحب گرانقیمت ترین ملک در انگلستان

دیوید بکهام، صاحب گرانقیمت ترین ملک در انگلستان
دیوید بکهام متولد 2 مه 1975 در لندن است و در زمان خودش یکی از پر درآمدترین فوتبالیست های جهان محسوب میشد. او مالک گرانقیمت ترین ملک در کشور انگلستان و همچنین در بین فوتبالیست ها میباشد. پس از او خانه ساموئل اتوئو با رقم 25 میلیون دلار قرار گرفته است.

دیوید بکهام یکی از بهترین فوتبالیست های تاریخ فوتبال است. او پس از ازدواج با همسرش ویکتوریا، یک کاخ با عظمت را خرید که قیمت آن را 47 میلیون دلار تخمین زده اند. به همین سبب این ملک گرانقیمت ترین ملکی میباشد که یک فوتبالیست مالک آن است. خانه ساموئل اتوئو با 25 میلیون، خانه وین رونی با 18 میلیون، تیری آنری با 15 میلیون، دیدیه دروگبا با 14.5 میلیون، جان تری با 7.5 میلیون، کریستیانو رونالدو با 7.1 میلیون، گرت بیل با 6.6 میلیون و لیونل مسی با 5 میلیون دلار در رتبه های بعدی قرار دارند. همچنین قصر بکهام در انگلستان هم کم نظیر بوده و گرانقیمت ترین ملک در این کشور محسوب میشود.
کاخ دیوید بکهام 24 برابر املاک معمولی متراژ دارد، دارای 10 اتاق خواب، 6 حمام، اتاق ماساژ، استخر، سالن ورزشی و.... است. این در حالیست که در اطراف این قصر، 13 ساختمان دیگر هم وجود دارد.
بکهام عنوان بهترین بازیکن سال اروپا در سال 1999 را در کارنامه داشته و دوبار کاندید بهترین بازیکن جهان شده است. او در سال 2012-2013 در تیم پاری سن ژرمن از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.

برای دیدن تصاویر زیبای این ملک با شابش همراه باشید:
نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم