متقاضیان مسکن مهر باز دست به تجمع زدند | آخوندی استیضاح میشود

متقاضیان مسکن مهر باز دست به تجمع زدند | آخوندی استیضاح میشود
متقاضیان مسکن مهر، بار دیگر با تجمع در مقابل مجلس به سیاست های عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی اعتراض کردند. این درحالیست که مجلس شورای اسلامی به دلیل سانحه قطار دامغان، آخوندی را استیضاح خواهد کرد.

وعده اتمام مسکن مهر تا پایان سال 95 محقق نشد
به گزارش شابش؛ دیروز بود که متقاضیان مسکن مهر با اعتراض به افزایش قیمت ملک و همچنین سیاست های نادرست 
وزیر راه در مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند. متقاضیان برای چندمین بار است که دست به اعتراض میزنند. بر اساس وعده های آخوندی، قرار بود مسکن مهر تا پایان سال 95 به اتمام برسد اما با توجه به شواهد موجود و نظر کارشناسان، تا پایان سال آینده هم نباید انتظار تکمیل این طرح را داشته باشیم.

قیمت و تسهیلات مسکن مهر همچنان نامشخص است
با توجه به اینکه 8 سال از طرح مسکن مهر میگذرد، هنوز قیمت قطعی برخی آپارتمان های آن مشخص نشده است و هر روز شاهد اعلام یک قیمت جدید هستیم. این درحالی است که ارقام قابل پرداخت برای متقاضیان هم نسبت به قرارداد اولیه افزایش یافته است. گرچه یک ماه پیش تسهیلات خرید مسکن از 30 به 40 تومان تصویب شد اما هنوز این طرح هم در مسیر اجرا قرار نگرفته است و همچنان در انتظار تصمیم بانک مسکن قرار دارد.
مجموعه این عوامل باعث شد تا متقاضیان مسکن مهر باز هم در اعتراض به سیاست های وزیر راه، در مقابل مجلس شورای اسلامی دست به تجمع زده و پیگیر مطالبات خود شوند. یکی از معترضان اظهار داشت: "خانه های مسکن مهر در پردیس، دیگر ارزان قیمت نیست و آنقدر قیمت آن را افزایش داده اند که با قیمت خانه ای در تهران برابری می کند."
این درحالیست که مجلس شورای اسلامی به دلیل سانحه قطار دامغان، برای دومین بار قصد استیضاح آخوندی را دارد.

نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم