6 راهکار برای خرید و فروش بیشتر املاک

6 راهکار برای خرید و فروش بیشتر املاک
خرید و فروش آپارتمان برای شما به عنوان مدیر آژانس املاک اهمیت زیادی دارد. اینکه بدانید در محله یا منطقه شما چه کسانی قصد فروش خانه دارند یا می‌خواهند خانه خود را برای اجاره به آژانس املاک بسپارند به کسب و کار شما کمک می‌کند. شما به عنوان عضو شابش از این امکان بهره‌مند هستید. ما آگهی‌های خرید و فروش ملک در محدوده شما را برایتان ارسال می‌کنیم تا به راحتی با متقاضیان تماس بگیرید. علاوه بر این نکاتی که در زیر به آن اشاره می‌کنیم در این مسیر به شما کمک می‌کند.

۱. با جستجو در اینترنت و کسب اطلاعات دقیق تر,خبره شوید 

امروزه افراد جستجوگر در اینترنت، می‌دانند، هر چه دقیق‌تر جستجو کنند، نتایج بهتری بدست می‌آورند. شما نیز باید دربارهٔ کسب و کارتان این‌گونه بیاندیشید. بهتر است اطلاعات خود را درباره محله‌تان، سبک‌های مختلف طراحی ساختمان، افزابش دهید. از این اطلاعات می‌توانید، به‌عنوان کلمات کلیدی در اطلاعاتی که به صورت انلاین ارائه می‌دهید، استفاده کنید. به این ترتیب شما به عنوان یک کار‌شناس درحوزه  ملک با مراجعه به سایت شابش اطلاعات دقیق تر کسب کرده که منجر به بهبود  بازاریابیتان می شود. 


۲. با کسب و کارهای مربوط با فعالیت خود ارتباط برقرار کنید 

بهتر است با افرادی که در محله‌تان کارهای تخصصی ملک انجام می‌‌دهند ارتباط برقرار کنید. به این ترتیب اگر صاحب خانه‌ای برای فروش آپارتمان خود، تعمیرات کوچکی را انجام می‌دهد، شما مطلع شده و می‌توانید به عنوان یک مشتری با او ارتباط برقرار کنید. 


۳. با خواندن اخبار مرتبط با حوزه ی ملک , به روز باشید

از اخبار مربوط به کسب و کار خود و همچنین از اخبار محلی آگاه باشید. همچنین اطاعات لازم را درباره شرکت‌ها و انبوه سازانی که در محله‌تان اقدام به ساخت و ساز می‌کنند، کسب کنید. اطلاع از این رویداد‌ها به شما در تعیین قسمت مناسب، اطلاع از افزایش یا کاهش قیمت در محله‌تان و خرید و فروش بهتراملاک، کمک می‌کند. برای این منظور شما می‌توانید عضو خبرنامه شابش شوید تا ما آخرین اخبار حوزه املاک را برایتان ارسال کنیم. 


۴. از فرصت‌های بازار استفاده کنید و افراد مردد را به گرفتن تصمیم درست وادار کنید

بازاریابی یکی از نکاتی است که باید روش‌های آن را بیاموزید. با این روش می‌دانید که چگونه اطلاعات درست را به خریدار منتقل کنید تا او تصمیم خود برای خرید یا فروش ملک را بگیرد. 

شما به عنوان کسی که اطلاعات مناسب در بازاریابی را می‌داند، می‌توانید افرادمردد را به گرفتن تصمیم درست وادار کنید. همچنین به عنوان فردی مطلع و آگاه شناخته می‌شوید و مشتری خود را به یک همراه همیشگی بدل می‌کنید. 


۵. تحقیقات محلی خود را کامل کنید

از اوضاع و احوال هم محلی‌های خود باخبر باشید. خانواده‌ای که فرزندی در راه دارد، همسایه‌ای که خویشاوند مسن دارد و صاحب خانه‌ای که قصد انجام تعمیراتی در خانه دارد، یکی از مشتریان شما به حساب می‌آید. 


۶. گردهم‌آیی‌های دوستانه برگزار کنید و ارتباط خود را با مردم افزایش دهید

میزبان گردهم‌آیی‌های کوچک باشید. در این دیدار‌ها می‌توانند نحوهٔ آماده کردن خانه برای بازار را به ساکنان محلی یاد بدهد. می‌توانید این جلسات را به بخش‌های کوچک‌تر مانند آماده‌سازی، محوطه‌سازی، امور مالی و غیره تقسیم کنید. انجام این کار گروهی از افرادی را گرد هم می‌‌آورد، که خواهان فروختن خانه‌شان هستند. نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم