Airbnb در اعتراض به تصمیم ترامپ، خانه رایگان به مهاجران اجاره میدهد

Airbnb در اعتراض به تصمیم ترامپ، خانه رایگان به مهاجران اجاره میدهد
برایان چسکی، مدیر اجرایی استارت آپ Airbnb در بیانیه ای اعلام کرد به مهاجران و پناهندگانی که از تصمیم ترامپ دچار زیان و خسارت شده اند، خانه رایگان اجاره میدهد.

به گزارش شابش؛ تاکنون افراد سرشناس زیادی به سیاست های ترامپ اعتراض کرده اند که از این میان میتوان به مدیرانی چون سرگئی برین (گوگل)، تراویس کالانیک (تاکسی آنلاین اوبر)، رید هستینگز (نتفلیکس) و... اشاره کرد. چسکی مدیر اجرایی Airbnb هم در توئیتر خود نوشت: ما باید با هر فردی که از دستور جدید ترامپ دچار زیان شده همدردی کنیم و کنار انها قرار بگیریم. هر کسی میتواند در هر نقطه ای از جهان که بخواهد زندگی کند و کسی حق ندارد جلوی این آزادی را بگیرد. هر فردی که از این تصمیم ترامپ دچار زیان و ضرری شده، میتواند با من یا تیم ارشد Airbnb ارتباط برقرار کند تا این مشکل را برای او حل کنیم.
کمپانی Airbnb بوسیله نرم افزاری آنلاین، میلیون ها نفر را در سراسر دنیا برای اجاره خانه به هم مرتبط میکند و درصدی را برای ارائه خدمات از شما دریافت میکند. به طور مثال شما قبل از سفر به اروپا یا امریکا میتوانید خانه مورد نظرتان را در این سایت پیدا کرده و رزرو کنید. در حال حاضر 2 میلیون خانه در 34 هزار شهر و 191 کشور جهان در این سایت فهرست شده و از سال 2015 نیز طرحی برای اهدای خانه به مهاجران و پناهندگان در یونان، صربستان و مقدونیه به اجرا گذاشته شده است.


نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم