استیضاح، آخوندی را مجبور به بازدید از مسکن مهر کرد!

استیضاح، آخوندی را مجبور به بازدید از مسکن مهر کرد!
چند وقتیست که صحبت از استیضاح وزیر راه و شهرسازی به گوش میرسد. همچنین چند روز پیش متقاضیان مسکن مهر با تجمع در مقابل مجلس شورای اسلامی، اعتراض خود را نسبت به سیاست های وزیر راه اعلام کردند.

به گزارش شابش؛
بعد از اتفاقات روزهای اخیر بود که عباس آخوندی تصمیم گرفت از مسکن مهر پردیس بازدید نماید. در این بازدید وزیر راه اظهار داشت: اینکه بیاییم و صرفا با هدف رفع مشکل مسکن اقدام به ساخت خانه کنیم صحیح نمیباشد بلکه سرپناه مردم نیاز به تامین زیرساخت دارد. با این وجود دولت یازدهم با تلاش و همتی که در این زمینه داشت اکثر پروژه ها را تکمیل و آماده بهره برداری کرده است.
ما ساخت و ایجاد 37 مدرسه را در دستور کار قرار دادیم که ششمین آنها امروز تکمیل شده و مابقی نیز به زودی تکمیل میشوند. علاوه بر مدرسه، در حال ساخت واحدهای تجاری، پاسگاه، مسجد، مراکز خرید و ... هستیم تا بتوانیم آسایشی نسبی را در این شهرها حاکم کنیم. آخوندی درادامه اظهار داشت: از آغاز اجرای مسکن مهر بیش از 1 میلیون و 850 هزار واحد مسکونی تحویل داده شده که بیش از 1 میلیون آن در دولت یازدهم تحویل داده شده است. سایر واحدهای باقی مانده نیز تا 70 درصد پیشرفت کار دارند و به زودی به مرحله بهره برداری میرسند.
وزیر راه با اشاره به افزایش وام مسکن گفت: وام مسکن مهر از 30 به 40 میلیون تومان افزایش پیدا کرده و ابلاغیه آن را دیروز انجام دادم. بنابراین متقاضیان میتوانند از امروز برای دریافت این وام که به واحدهای تمام نشده تعلق میگیرد اقدام نمایند. وی در انتها گفت: تلاش ما اینست که حداکثر رفاه را برای مردم در شهر پردیس ایجاد کنیم و به همین دلیل به دنبال رفع مشکلات معابر و خدمات زیربنایی آن هستیم.

نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم