آمار معاملات ملک در نیمه اول بهمن ماه

آمار معاملات ملک در نیمه اول بهمن ماه
حسام عقبایی در گفتگویی که با خبرگزاری ها داشت، آمار مربوط به نیمه اول بهمن ماه 1395 را ارائه داد که باز هم در این آمار شاهد کاهش معاملات بخش مسکن بودیم.

به گزارش شابش؛ حسام عقبایی رئیس صنف مشاورین املاک کشور آمار مربوط به 15 روز اول بهمن ماه را ارائه داد و اظهار داشت: طی 15 روز ابتدایی بهمن ماه سال جاری، 8 هزار و 635 قرارداد خرید و فروش خانه در تهران به ثبت رسیده، درحالیکه در مدت مشابه سال گذشته 10 هزار و 528 قرارداد ثبت شده بود. وی افزود: در بخش اجاره خانه نیز در 15 روز ابتدای بهمن ماه شاهد 7 هزار و 982 قرار داد بودیم، اما در مدت مشابه سال گذشته تعداد قراردادهای اجاره خانه 8 هزار و 906 عدد بود.

در کل کشور نیز در نیمه اول بهمن ماه 27 هزار و 114 قرارداد خرید و فروش ملک و همچنین رهن و اجاره خانه ثبت شده بود، اما در سال 94 این عدد 26 هزار و 123 قرارداد بوده است. 
حسام عقبایی در انتها در خصوص بخش رهن و اجاره ملک اظهار داشت: از آنجا که در انتهای سال هستیم، فعالیت هایی مبنی بر انتقال مستاجران صورت نمیپذیرد اما با این حال در بهمن ماه سال جاری افزایش قراردادی را نسبت به سال گذشته مشاهده نمی نماییم.

نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم