چه چیزهایی باید همیشه همراهتان باشد؟

چه چیزهایی باید همیشه همراهتان باشد؟
مشاور املاک همواره شغلی اداری نیست. در واقع، مشاوران املاک اکثر اوقات، خود را در حال انجام کسب و کار در میدان می‌یابند. ملاقات با مشتریان احتمالی، نشان دادن منازل به خریداران، سازمان‌دهی بازاریابی و رویداد‌ها و... همه این موارد، کارهایی هستند که در حرکت انجام می‌شوند!
مشاور املاک همواره شغلی اداری نیست. در واقع، مشاوران املاک اکثر اوقات، خود را در حال انجام کسب و کار در میدان می‌یابند. ملاقات با مشتریان احتمالی، نشان دادن منازل به خریداران، سازمان‌دهی بازاریابی و رویداد‌ها و... همه این موارد، کارهایی هستند که در حرکت انجام می‌شوند! 
شایش:البته فرقی نمی‌کند که در چه شغلی هستید به هر حال این نکات برای داشتن بک کسب و کار موفق به شما کمک می‌کند و قطعا هر مشاور املاک نیز به این موارد نیاز دارد! 

۱. تلفن هوشمند
همراه همیشگیتان، احتمالاً این همراه هنگام خوابیدن در شب و بیدار شدن در صبح در کنارتان است. تلفن‌های هوشمند چندکاره‌اند! به‌جز کمک به‌تان در تماس گرفتن و پیادم دادن به مشتریان، به شما این امکان را می‌دهند که ایمیلتان را چک کنید، از منازلی که برای بازدید به آن‌ها می‌روید عکس بگیرید و برای تقویم برنامه ریزی کنید تا کارهای مهم روزانه را به شما یادآوری کند! آیا همه این کار‌ها شگفت انگیز نیست؟ 

۲. کارت‌های تجاری
در حوزه‌ای که همواره افراد جدیدی را ملاقات می‌کنید، مطمئناً به برخی کارت‌های تجاری نیاز دارید. ارائه کارت‌های تجاری، چه چاپ‌شده و چه دیجیتال، به افراد، روشی برای به‌خاطر سپردن و تماس گرفتن باشما را می‌دهد. افراد حرفه‌ای امروزه چیزی بیش از نام و شماره تلفن روی کارت تجاریشان ثبت می‌کنند. آدرس ویسایت رسمیتان در این زمینه کمک کننده است. اگر وی سایت شخصی ندارید عضویت در شابش این مشکل شما را مرتفع می‌کند. 

۳. مجموعه اداری کوچک
به همراه داشتن یک خودکار خوب و مناسب، منگنه، نوار چسب و موارد کوچکی همانند این‌ها در انجام کار‌ها به شما کمک می‌کند. می‌توانید جامدادی قدیمی خوبی پیدا کنید و این وسایل را همواره به همراه خود داشته باشید یا آن‌ها را در جای خاصی از کیفتان نگه دارید. قطعا به همراه داشتن این‌ها بار زیادی برای شما به همراه نمی‌آورد اما کارتان را راحت‌تر می‌کند. 

۴. شارژر موبایل
آیا چیزی بد‌تر از دیدن کم شدن شارژ تلفن، لپتاپ یا تبلتتان از ۲۰ به ۱۰ و به ۵ درصد وجود دارد؟ برای جلوگیری از رخ دادن مرگ این فناوری‌ها در زمان نامناسب، به شارژر نیاز دارید. یاتری‌های همراه نیز به شما در این زمینه کمک می‌کنند اما توصیه ما این است که هرگز آن‌ها را فراموش نکنید! 

۵. تغییر کفش
توجه به این موضوع کوچک، هیچ‌گاه بی‌ثمر نیست. اگر کفش‌های خوبی پوشیده‌ باشید، به محل ساخت و ساز گرد و خاکی خواهید رفت یا ازتان خواسته خواهد شد که به چیزی در باغ نگاه کنید. یک جفت کفش ورزشی در صندوق عقب برای این مواقع نگاه دارید تا برای هر چیزی آماده باشید. 

۶. خوراکی
قطعا شما به عنوان یک مشاور املاک موفق روز پرکاری را می‌گذرانید پس بهتر است برخی خوراکی‌های سالم مثلاً میوه یا آجیل به همراه داشته باشید تا در روزهای پرمشغله گرسنگی را دفع کنید. قطعا مشتری‌ها، همکاران و خانواده‌تان از شما بابت این دور اندیشی تشکر می‌کنند! 

۷. دستمال کاغذی
هنگامی که در اتوموبیلتان مشغول خوردنید، در باغ‌ها راه می‌روید و خانه‌ها را نشان می‌دهید، کثیف خواهید شد. هرگز قدرت تمیزکنندهٔ چندکارهٔ دستمال کاغذی را دست کم نگیرید. نگاه داشتنش آن در اتومبیل هوشمندانه است.
نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم