شورش خانه ها در چین

شورش خانه ها در چین
طرح‌ های عمرانی فراگیر دولت چين با اعتراض بعضی از مالکان رو به رو شده است و حاضر به فروش خانه ی خود به دولت و تخریب آن نیستند و می‌خواهند در ملک خود بمانند حتی اگر خانه‌ و ملکشان در میان جاده‌ ی تازه تاسیس شده قرار بگیرد.در برخی موارد آب، برق و تلفن این خانه‌ ها قطع می‌شود اما مالکانشان با وجود این در خانه خود می‌مانند.

به گزارش شابش طرح‌ های عمرانی فراگیر دولت چين با اعتراض بعضی از مالکان رو به رو شده است. آن ها حاضر به فروش خانه ی خود به دولت و تخریب آن نیستند و می‌خواهند در ملک خود بمانند حتی اگر خانه‌ و ملکشان در میان جاده‌ ی تازه تاسیس شده قرار بگیرد.در برخی موارد آب، برق و تلفن این خانه‌ ها قطع می‌شود اما مالکانشان با وجود این در خانه خود می‌مانند.

در ادامه با برخی از این خانه ها از نزدیک آشنا می شوید :


خانه ای در جاده


مالک این ساختمان 3 طبقه با طرح دولت برای تخریب خانه اش در ازای در یافت مبلغ آن مخالفت کرده و به این ترتیب میان جاده ای تازه تاسیس قرار گرفته است. این عکس در روز شنبه ۲۶ اردیبهشت سال ۹۴ گرفته شده است.
خانه کوچک در میان خیابان


مالک این خانه یک طبقه در شهر نان‌ نینگ چین با طرح دولت برای پرداخت قیمت خانه و تخریب آن  موافقت نکرده و به این ترتیب این ملک کوچک میان خیابانی که اطراف آپارتمان‌ ها چند طبقه و برج ها وجود دارند قرار گرفته است.
خانه ای به نام میخ

 

زوج میان سالی که صاحب این خانه هستند می‌گویند مبلغی که دولت برای خانه آنها پیشنهاد داده کافی نمی باشد. اما سرانجام این زوج در فروش خانه با دولت به توافق رسیدند و عملیات تخریب انجام شد ، رسانه‌ های چین این خانه را به دلیل این‌ که مانند میخ از جای خود کنده نمی ‌شد، به "میخ" شهرت دادند.
آپارتمان قدیمی در میان یک پروژه تجاری

 

این ساختمان 6 طبقه در شهر شنژن چین داخل محیطی قرار گرفته است که قرار است به منطقه تجاری تبدیل شود.
خانه و مغازه قدیمی میان پاساژها

 

یک خانه و مغازه کوچک قدیمی که در منطقه تجاری استان هونان چین مقاومت کرده و همچنان پابرجا مانده‌ است.نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم