مالک روسی صاحب گرانترین خانه در آمریکا

مالک روسی صاحب گرانترین خانه در آمریکا
گران‌ ترین خانه جهان در آمریکا به فروش گذاشته شده و قیمت آن به شکلی می باشد که فقط 1810 نفر در کل دنیا توانایی خرید آن را دارند. این یعنی در هر کشوری، به طور میانگین 9 نفر از لحاظ مالی میتوانند این ملک را خریداری کنند.

به گزارش شابش، این ملک، با قیمت 250 میلیون دلار (حدود هزار میلیارد تومان) برای فروش قیمت گذاری شده است و با این مبلغ رکورد قبل گران ترین خانه را می شکند، عمارتی  که در فلوریدا واقع شده و 195 میلیون دلار قیمت دارد. این خانه 38 هزار متری دوازده اتاق خواب، 21 حمام، سالن سینما، باشگاه بولینگ، فرودگاه هلیکوپتر، 130 آثار هنری و مجموعه ای 30 میلیون دلاری از خودرو های لوکس دارد. تیمی از محافظان در تمام ساعات شبانه روز از این عمارت و تمامی متعلقات آن حفاظت می کنند.


ماکوسکی صاحب پر نفوذ و سرمایه دار این خانه می باشد. این ملک از سبک زندگی لوکس مالک روسی اش الهام گرفته است. ماکوسکی در شش سال گذشته، تعداد 9 خانه بسیار گران قیمت را فروخته و هنگامی که شاهد سرمایه گذاری مسافران ثروتمند بر روی قایق های بادبانی بوده، ایده ساخت این ملک بزرگ به ذهنش رسیده است. وی گفته تصمیم گرفته که این عمارت را به تعداد محدودی از خریدارانی که واقعا توانایی پرداخت مبلغ آن را دارند نشان بدهد. 

نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم