چهل درصد تخفیف هتل های تهران در نوروز

چهل درصد تخفیف هتل های تهران در نوروز
محمدعلی فرخ مهر رییس اتحادیه هتلداران و هتل آپارتمان ها اعلام کرد: هتل های تهران از ابتدای سال نو تا روز سیزده فروردین ماه با چهل درصد تخفیف، پذیرای مسافران می باشند. برنامه و نشانی هتل ها از طریق رسانه ها به اطلاع مردم خواهد رسید.

به گزارش شابش؛ محمد علی فرخ مهر افزود: در ایام نوروز اکثر مردم از تهران خارج میشوند در نتیجه زمان مناسبی برای برگزاری جشنواره و برنامه های گردشگری می باشد، به این سبب با هماهنگی سازمان میراث فرهنگی برنامه ریزی هایی در این زمینه صورت گرفته است.
محمدعلی فرخ مهر با بیان اینکه هتل ها در سطح مطلوبی از کیفیت و خدمات رسانی می باشند و بخش عمده ای از آنها فضای داخلی خود را بازسازی و نوسازی کرده اند، ادامه داد: نهاد های نظارتی به وسیله ماموران خود بررسی های مورد نیاز در رابطه با رتبه بندی هتل ها بر اساس سطح کیفیت آن ها انجام داده اند. بخش زیادی از هتل ها کمبود نیروی انسانی دارند زیرا جوانان و کارگران داخلی حاضر به فعالیت در قسمت های نظافت واحدها و آشپزخانه، حمل بار و خدمات رسانی به مسافران نمی باشند، به همین جهت رایزنی هایی در مورد استفاده از نیروی خارجی برای کار در در قسمت های نظافت واحدها و آشپزخانه، حمل بار و خدمات رسانی به مسافران در حال انجام می باشد که هنوز نتیجه ای حاصل نشده است.


رییس اتحادیه هتلداران و هتل آپارتمان ها اظهار داشت نیروهای انسانی موجود نیاز به آموزش هایی در زمینه هتلداری دارند و پرسنل هتل ها باید در امور آتش نشانی، بهداشت، آداب و معاشرت مربوط به محیط کار خود آشنا باشند، به همین دلیل طی دوساله گذشته برای پنج هزار نفر از شاغلین هتل ها کلاس آموزشی مرتبط برگزار شده است.

نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم