خانه‌ کودکی های دونالد ترامپ

خانه‌ کودکی های دونالد ترامپ
دوره مهمی از زندگی که نقش بسیاری در آینده افراد بازی می کند، دوران کودکی و نوجوانی می باشد. دونالد ترامپ رئیس جمهور این روزهای آمریکا نیز از این قاعده مستثنی نبوده و دوران کودکی و نوجوانی اش حتما در روند موفقیت های او موثر بوده است.

به گزارششابش تا کنون ترامپ و خانواده اش بسیار مورد بررسی قرار گرفته اند، ولی کمتر کسی درباره دوران کودکی وی اطلاعاتی دارد.

رئیس جمهور منتخب آمریکا که تازگی پا به کاخ سفید گذاشته است در ملکی دو طبقه دوران کودکی خود را گذرانده است. این خانه قرار است به حراجگذاشته شود و با ارزش تقریبی ۱٫۲ میلیون دلار قیمت گذاری شده است.
خانه دوران کودکی دونالد ترامپ در نزدیکی مجموعه اقامتی جامائیکا در منطقه کویینز نیویورک واقع شده است. جلوی این ملک که معماری آن به قرون وسطی بر می گردد یک اتاق نورگیر مشاهده می شود.
فِرِد، پدر دونالد ترامپ این ملک را در سال ۱۹۴۰ بنا کرد و تا ۴ سالگی دونالد ترامپ در این ساختمان زندگی می کردند و جالب اینکه از آن زمان تاکنون، تغییرات زیادی در این ساختمان رخ نداده است. این عمارت دارای پنج اتاق خواب و مساحت ۳۳۵ متر مربع می باشد. دونالد ترامپ در گذشته برای خرید این ملک تمایل نشان داده بود، اما تا کنون مجددا از محل زندگی قبلی خود بازدید به عمل نیاورده است.

نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم