162 میلیارد تومان خسارت سیل در زرین دشت

162 میلیارد تومان خسارت سیل در زرین دشت
فرماندار زرین دشت در خصوص بارندگی شدید و سیلاب بوجود آمده گفت: بیشترین میزان خسارت در حوزه راه ها، جاده و پل بوده و حدود 92 میلیارد از 162 میلیارد خسارت وارد شده به زرین دشت، مربوط به این بخش ها بوده است.

به گزارش شابش؛ حمید یزدان پناه در ادامه اظهار داشت: سیل تا 1100 واحد مسکونی شهری و روستایی را تخریب کرده و حدود 54 میلیارد تومان خسارت به خانه ها وارد کرده است. در بخش کشاورزی نیز  1 میلیارد و 150 میلیون، در بخش سد و حوزه آب 7.5 میلیارد، در بخش برق 400 میلیون تومان و در بخش آموزش و پرورش 6 میلیارد و 270 میلیون خسارت وارد شده است.


وی در ادامه به شرایط بحرانی زرین دشت پرداخت و گفت: هم اکنون حدود 40 هزار عشایر در این شهرستان در محاصره سیلاب قرار دارند و امدادرسانی به آنها همچنان ادامه دارد. آب شهر "دبیران" و "شهر پیر" به دلیل آلودگی قطع شده و این دو شهر از منابع آبرسانی ذخیره استفاده میکنند. در صورتیکه تا دو روز آینده مشکل آب این شهرها رفع نشود، باید برای آبرسانی از تانکرهای سیار استفاده نماییم. همچنین به علت شدت سیلاب، شبکه های کابلی، فیبری و مخابراتی هم قطع شده و یک سوم جمعیت این شهر از خدمات ارتباطی محروم شده اند.

نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم