افزایش قیمت‌ سیمان به تعویق افتاد

افزایش قیمت‌ سیمان به تعویق افتاد
در حالیکه سعی می‌ شد تا برای کنترل و ثبات بازار سیمان، قیمت‌ ها واقعی شود عبدالرضا شیخان رئیس انجمن کارفرمایان صنعت سیمان از تعویق افزایش بهای این محصول معدنی خبر داد.

به گزارش شابش عبدالرضا شیخان با بیان این موضوع که تلاش زیادی برای عرضه سیمان با تخفیف شده گفت: با تمام تلاش‌هایی و برنامه ریزی هایی که انجام شد و با توجه به گزارش‌هایی که از بازار سیمان تهیه شد هنوز بستر مناسب برای برگرداندن بهای سیمان به نرخ‌ های مصوب سال ۱۳۹۳ فراهم نشده است.

وی در ادامه گفت: در مقطعی به شکل امیدوار کننده تخفیف‌ ها در عرضه سیمان توسط کارخانه‌ ها برداشته شده بود ولی مجددا با وضعیتی که در چهار ماه آخر سال وجود داشت و رکود ساخت و ساز ، موجب کاهش تقاضا سیمان شد و کارخانه‌ها از بهمن‌ماه تخفیف را به این محصول بازگرداندند.

دبیر انجمن کارفرمایان صنعت سیمان افزود : امیدواریم بتوانیم تا پایان سال 95 با گزارشاتی که به دست آمده، مدیران صنعت سیمان را مجاب کنیم که دیگر  به تخفیف نیازی نیست، البته تا این هفته به آنها اولتیماتوم دادیم تخفیف خود را حذف کنند تا بتوانیم روند قیمت‌گذاری را  به صورت بهتری پیگیری کنیم.

عبدالرضا شیخان در باره وضعیت تولید سیمان تا انتهای سال 95 گفت: تاکنون حدود ۵۸ میلیون تن سیمان تولید شده که پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال به ۶۰ میلیون تن برسد که این رقم نسبت به سال گذشته کاهش در تولید را نشان می دهد.


نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم