5 خانه جنگلی لوکس در آمریکای مرکزی

5 خانه جنگلی لوکس در آمریکای مرکزی
زندگی در طبیعت، همیشه مورد توجه عده خاصی از شهروندان بوده است تا با جدایی از زندگی شهری، لحظات خود را در آرامش سپری کنند. به همین علت برخی سرمایه گذاران در آمریکای مرکزی اقدام به ساخت خانه های لوکس در دل جنگل کردند تا شهروندان بتوانند با اجاره این خانه ها، شب های خوبی را در قلب طبیعت وحشی بگذرانند. با شابش همراه باشید تا 5 ویلای تفریحی لوکس در امریکای مرکزی را به شما معرفی کنیم.

1- ویلای Villa Mariana- کاستاریکا، امریکای مرکزی

این ویلای زیبا در قلب جنگل واقع شده و دارای دیواره های شیشه ای میباشد به طوریکه نمای داخل خانه به طور کامل از بیرون قابل مشاهده است. Villa Mariana گرچه یک ویلای اختصاصی میباشد اما در یک مکان دور از دسترسی محلی واقع نگشته و در فواصل نزدیک، انواع و اقسام مغازه ها و امکانات رفاهی قابل دسترسی میباشد. 

اجاره بها برای هر شب اقامت: 795 تا 2549 دلار (وابسته به تعداد نفرات)
بازخورد کاربران: 9.4 از 10
امکانات: 5 اتاق خواب (مجموعا 13 نفر) - 5 حمام - استخر - وای فای - سیستم تهویه هوا - مبلمان در فضای خارجی - دروازه ورودی الکترونیکی - پارکینگ - تلوزیون کابلی
دسترسی ها: 1 دقیقه با ماشین تا رستوران - 5 دقیقه با ماشین تا شهر - 15 دقیقه با ماشین تا بیمارستان - 60 دقیقه با ماشین تا زمین گلف - 120 دقیقه با ماشین تا فرودگاه بین المللی سانتاماریا - 5 تا 10 دقیقه تا ساحل Manuel Antonio.
توضیحات جانبی: جاده های کاستاریکا معمولا آسفالت نشده اند و برای رفت و آمد به این ویلا نیاز به وسیله نقلیه چهار چرخ میباشد.

2- ویلای Villa Oceanis- کاستاریکا، امریکای مرکزی

ویلای تفریحی Oceanis در چند قدمی اقیانوس قرار گرفته و صدای امواج دریا آرامش خاصی را به ساکنان این ویلا تقدیم میکند. دورتادور این ویلا با درختان نخل بلند احاطه شده است.

اجاره بها برای هر شب اقامت: 310 تا 570 دلار (وابسته به تعداد نفرات)
بازخورد کاربران: 9.6 از 10
امکانات: 2 اتاق خواب (مجموعا 4 نفر) - 2 حمام - استخر - ساحل دریا - وای فای - مبلمان در فضای خارجی - پارکینگ - تلوزیون ماهواره ای
دسترسی ها: 200 متر تا ساحل - 3 دقیقه پیاده روی تا رستوران - 5 دقیقه با ماشین تا سوپرمارکت - 10 دقیقه با ماشین تا کلیسا - 30 دقیقه با ماشین تا زمین گلف - 40 دقیقه با ماشین تا زمین تنیس - 45 دقیقه با ماشین تا شهر سانتاکروز - 80 دقیقه با ماشین تا فرودگاه Liberia 
توضیحات جانبی: ساحل اقیانوس در 45 قدمی جلوی ویلا قرار دارد - هنگامی که جزر و مد پایین است امکان شنا در اقیانوس وجود دارد و در جزر و مد بالا ممکن است این امکان وجود نداشته باشد - جاده های کاستاریکا معمولا آسفالت نشده اند و برای رفت و آمد به این ویلا نیاز به وسیله نقلیه چهار چرخ میباشد.3- ویلای Casa Mono Loco - کاستاریکا، امریکای مرکزی

آیا دوست دارید در حالیکه در استخر خود در میان جنگل مشغول استراحت هستید، منظره دریا را در زیر دست خود تماشا کنید؟؟ ویلای تفریحی Casa Mono Loco دقیقا همین شرایط را برای شما فراهم کرده و منظره ای فوق العاده زیبا و دل انگیز را به شما عرضه خواهد کرد. این ویلا توسط یکی از بهترین معماران کاستاریکا یعنی Ronald Zurcher ساخته شده و به دلیل طبیعت وحشی در اطراف این ویلا، صدای حیواناتی مانند میمون های درختی و انواع پرندگان به گوش ساکنین این ویلا خواهد رسید.

اجاره بها برای هر شب اقامت: 1075 تا 1975 دلار (وابسته به تعداد نفرات)
بازخورد کاربران: 9.5 از 10
امکانات: 3 اتاق خواب (مجموعا 8 نفر) - 3 حمام - استخر - وای فای - سیستم تهویه هوا - تلوزیون کابلی - پارکینگ - دسترسی ها: 5 دقیقه با ماشین زمین گلف - 8 مایل تا شهر جاکو - 53 مایل تا فرودگاه Santamaria.
توضیحات جانبی: جاده های کاستاریکا معمولا آسفالت نشده اند و برای رفت و آمد به این ویلا نیاز به وسیله نقلیه چهار چرخ میباشد.


4- ویلای Casa Capitan - کاستاریکا، امریکای مرکزی

این ویلا در اختصاصی ترین نقطه ساحل Santa Teresa ساخته شده است. استخر Casa Capitan با سایه درختانی که شاخه های خود را به سمت پایین خم کرده اند جلوه فوق العاده ای داشته و احساس خوشایندی را هنگام شنا کردن به شما انتقال خواهد داد. در این ویلای تفریحی ساحل دریا نیز در دسترس بوده و با امکانات ساده اما فوق العاده مانند تاپ بر روی درخت، لحظات فوق العاده ای را برای شما رقم خواهد زد.

اجاره بها برای هر شب اقامت: 2400 تا 6800 دلار (وابسته به تعداد نفرات)
بازخورد کاربران: 9.7 از 10
امکانات: 8 اتاق خواب (مجموعا 16 نفر) - 8 حمام - استخر - ساحل دریا - وای فای - سیستم تهویه هوا - تلوزیون کابلی - پارکینگ - سرو شام در محیط بیرونی خانه - دوش استخر در محیط بیرونی ویلا -
دسترسی ها: 2 دقیقه پیاده روی تا سوپرمارکت - 2 دقیقه پیاده روی تا رستوران - 10 دقیقه پیاده روی تا باشگاه بدنسازی - 5 دقیقه رانندگی تا کلیسا - 10 دقیقه رانندگی تا کلینیک و شهر - 40 دقیقه پیاده روی تا زمین گلف و فرودگاه.
توضیحات جانبی: جاده های کاستاریکا معمولا آسفالت نشده اند و برای رفت و آمد به این ویلا نیاز به وسیله نقلیه چهار چرخ میباشد.5- Villa Manzu - کاستاریکا، امریکای مرکزی

ویلای تفریحی Manzu بسیار لوکس میباشد به طوریکه از قیمت اجاره آن به راحتی میتوان این مسئله را حدس زد. مواد سازنده و امکانات داخلی این ویلا فوق العاده و درجه یک میباشد و هر فردی در اولین بازدید مجذوب آن خواهد شد. درصد قابل توجهی از دیواره های این ساختمان از شیشه ساخته شده تا محیط بیرونی و داخلی آن به راحتی قابل رویت باشد.

اجاره بها برای هر شب اقامت: 16500 تا 27000 دلار (وابسته به تعداد نفرات)
بازخورد کاربران: 10 از 10
امکانات: 8 اتاق خواب (مجموعا 14 نفر) - 12 حمام - استخر - سونا - تلوزیون ماهواره ای - زمین گلف - سینمای خانگی - سیستم تهویه هوا - پارکینگ - وای فای - چشمه آب گرم.
دسترسی ها: نیم مایل تا رستوران، زمین گلف و زمین تنیس - 11 مایل تا مرکز خدمات درمانی - 18 مایل تا فرودگاه و سوپرمارکت - 100 یارد تا ساحل
توضیحات جانبی: جاده های کاستاریکا معمولا آسفالت نشده اند و برای رفت و آمد به این ویلا نیاز به وسیله نقلیه چهار چرخ میباشد.نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم