قصرهای ترامپ

قصرهای ترامپ
از زمان برگزاری مراسم تحلیف دونالد ترامپ، وی پانزده درصد از وقت خود را در استراحتگاه های لوکس و گرانش سپری کرده است. با وجود اینکه رئیس جمهور آمریکا با ورود به کاخ سفید به کمپ دیوید هم دسترسی دارد، ولی همچنان ترجیح می دهد وقت خود را در اقامتگاهش در مارالاگو سپری کند.

رئیس جمهور آمریکا خانه های اشرافی و بزرگی دارد که در ادامه با آن ها در شابش آشنا می شوید: 

پنت هاوس مجلل واقع در منهتن نیویورک: 

پنت هاوس دونالد ترامپ در بالای برج ۵۸ طبقه ای او قرار گرفته است. در ساخت این پنت هاوس از کاخ ورسای، مجموعه کاخ های شهر ورسای نزدیک پاریس الهام گرفته شده و همچنین در آن مقدار زیادی طلا بکار رفته است.


عمارت مارالاگو در پام بیچ، فلوریدا:

این استراحتگاه اشرافی ۱۲۸ اتاق دارد و در سال ۱۹۲۷ ساخته شده است. دونلاد ترامپ علاقه زیادی به این ویلا دارد و از زمان ورود به کاخ سفید، وقت زیادی را در این ملک سپری کرده است.
 قصر هفت چشمه در منطقه بدفورد نیویورک

این قصر شصت اتاق و سه استخر دارد. ترامپ در سال ۱۹۹۶ این قصر را به قیمت ۷,۵ میلیون دلار خریداری کرد و در نظر داشت آن را به زمین گلف تبدیل کند؛ اما منصرف شد.
باشگاه ملی گلف در شهر بدمینستر نیوجرسی:

رئیس جمهور آمریکا به قدری این مکان را دوست دارد که زمانی درخواست کرده بود او را هنگام مرگ در این محل دفن کنند. ایوانکا ترامپ، دختر ترامپ و جرد کوشنر همسرش در سال ۲۰۰۹ در این مکان مراسم عروسی خود را برگزار کردند.
عمارت آبلمارله در شارلوتزویل ویرجینیا:

این  ملک در زمینی به مساحت ۲۳ هزار فوت مربع قرار گرفته است و ۴۵ اتاق دارد. از واشنگتن دی سی تا این ملک دو ساعت و نیم راه است. ترامپ این ملک را در آوریل ۲۰۱۱ خریداری کرد.نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم