سفر به زمان همراه با خانه ای که 50 سال بدون تغییر مانده است

سفر به زمان همراه با خانه ای که 50 سال بدون تغییر مانده است
آیا دوست دارید سوار بر ماشین زمان بشوید و به 50 سال قبل برگردید؟ خانه پلهام بیش از 50 سال است توسط وارثش دست نخورده باقی مانده و حتی اسباب و اثاثیه آن نیز مربوط به دهه 60 میلادی میباشد! با شابش همراه باشید تا مروری بر این خانه قدیمی داشته باشیم.

به گزارش شابش؛ Mellstrom مالک این خانه قدیمی نهایت اهتمام را برای حفاظت از آن کرده و فردی را مامور رسیدگی و نظارت بر این خانه استخدام کرده است.
خانه پلهام 5130 متر مربع مساحت دارد و توسط پدربزرگ مالک فعلی این خانه ساخته شده است. او در خصوص ساخت این خانه میگوید: "پدربزرگ من از حرفه ای ترین معماران و مهندسان دنیا استفاده کرده و هفته ها بر روی ساخت این خانه زمان صرف شده است."
در ساخت این خانه از سنگ های حکاکی شده با دست استفاده شده و به وضوح مشخص است افراد حرفه ای و متبحر در تکمیل این خانه سنتی شرکت داشته اند. در سالیان گذشته در داخل حیاط خانه حتی یک پمپ گاز وجود داشته تا وسائل نقلیه سوخت خود را از داخل حیاط تامین کنند.
مالکان خانه پس از بازسازی قسمت هایی از این خانه قصد کرده اند تا آن را به قیمت 1/599/000 دلار به فروش برسانند. آنها در گفتگویی که با یکی از رسانه ها داشته اند از آمدن خانواده جدید به این خانه بسیار ابراز خوشحالی کرده اند و عقیده دارند با ورود خانواده جدید، این خانه دوباره زنده میشود.
لازم به ذکر است مالک این خانه تنها 2 یا 3 ماه در سال ساکن این خانه بوده و در ماه های دیگر به خانه اصلی خود مراجعه میکرده است. فضای داخلی و خارجی خانه تغییری پیدا نکرده و همان ظاهر کلاسیک و سنتی دهه 60 میلادی را حفظ کرده است. البته در مواردی Mellstrom مجبور شده قسمت هایی از این ملک را بازسازی کند زیرا در این سالها دچار آسیب شده بود.
نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم