طراحی داخلی زیبا در یک خانه 50 متری

طراحی داخلی زیبا در یک خانه 50 متری
خانه های کوچک و نُقلی هنگامیکه به یک طراح داخلی متبحر سپرده شوند، جذابیتی فوق العاده پیدا میکنند. از طرفی به دلیل مسائل مالی و اقتضائات شغلی، خیلی از افراد به دنبال خرید خانه یا آپارتمان کم متراژ هستند و روز به روز بر تعداد آنها افزوده میشود. با شابش همراه باشید تا تصاویر یکی از خانه های کوچک اما زیبا در کشور لهستان را ببینیم.

 خانه ای که در زیر تصاویر آن را مشاهده خواهید کرد کمتر از 50 متر متراژ دارد و توسط دو طراح داخلی با نام های Piotr Matuszek و Gosia Czarny طراحی شده است. رنگ غالب در این خانه سفید است و به همین دلیل این واحد آپارتمان بیشتر از 50 متر به نظر میرسد. دومین دلیلی که باعث میشود این خانه بزرگتر از متراژ حقیقی اش به نظر بیاید، استفاده از خطوط ساده در طراحی آن است. البته از یک مسئله دیگر نیز نباید غافل شد و آن معماری و نقشه خانه است. همانطور که در تصاویر مشاهد میکنید نقشه خانه بسیار خوب و گسترده طراحی شده به طوریکه دست طراحان داخلی را برای تغییرات موثر باز گذاشته است.
ساکنین این خانه یک زوج جوان هستند که به دلیل ارثیه ای که از مادربزرگشان به آنها رسیده، توانسته اند این خانه را بخرند و طراحی داخلی آن را به این صورت تغییر بدهند.طراحی داخلی در سرویس بهداشتی نسبت به فضای هال متفاوت است. استفاده از الگوهای بزرگ در یک فضای کوچک بسیار دارای ریسک است اما در این سرویس بهداشتی نتیجه و اثر گذاری بسیار خوبی داشته است.

نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم