هتل حبابی فرانسه

هتل حبابی فرانسه
هتل حبابی شهر Théoule-sur-Mer فرانسه شبیه به لوکیشن های فیلم ها و سریال های کودکان به نظر می رسد، این سازه‌ حبابی شکل هتلی جادویی، مجلل و با شکوه می باشد که به لطف آب و هوای مدیترانه‌ای، خود را برای پذیرایی از مهمانان تابستانی آماده می کند.

به گزارش شابش هتل حبابی فرانسه در شهر تول-سور-مر، واقع شده و می ‌توان از پنجره‌های کشتی مانند آن، چشم اندازی زیبایی از دریا را دید. طراحی و سبک معماری مدرن و لوکس این بنا، معمار و مهندس مجارستانی، آنتی لووگ را مشهور کرد. این هتل یکی از مکان‌های معروف برای برگزاری مهمانی ‌های مرتبط با جشنواره جهانی فیلم کن و فستیوال مربوط به دنیای فشن و مد مانند فشن شوی کریستین دیور در محوطه ‌ی هلویی رنگ این مجموعه می باشد. مهمانان این مکان می‌توانند وقت خود را در میان آب و هوای مطبوع مدیترانه‌ای و در کنار استخرهای دیره ای آن بگذرانند و یا داخل وان و حوضچه ‌های واقع در اتاق خصوصی خود  استراحت کنند و لذت ببرند.

همچنین این هتل خاص و مجلل دارای یک سالن آمفی تئاتر مجهز است با ظرفیت ۵۰۰ نفر می باشد علاوه بر آن سالنی با ظرفیت ۳۵۰ نفر با اتاق‌ های ریلکسیشن، اتاق های استراحت با چشم اندازی بی نظیر و استخرها و فضای سبز با مساحت ۹۱٫۴۹۳ فوت مربع، از دیگر امکانات قصر حباب ‌ها می باشد. همچنین در هتل حبابی می ‌توان از فضاهای ویژه و VIP آن از جمله سرویس خدماتی آزو با ده اتاق خواب استفاده کرد. هزینه‌ ی یک شب اقامت در این هتل لوکس و مدرن ۱٫۱۲۵ دلار است و اگر اجاره به شکل جمعی باشد، بهای دریافتی برای یک روز ۱۳٫۴۹۹ دلار خواهد بود.

مالک هتل حبابی شهر تول-سور-مر فرانسه طراح سرشناس پیِر کاردین است که در سال ۱۹۵۴ با مجموعه لباس‌های حبابی شکل خود، به شهرت بین‌المللی دست یافت و هم اکنون صاحب برند معتبری در ضمینه پوشاک با نام خود می باشد.


هتل حبابی فرانسه  نماهای خارجی

هتل حبابی فرانسه  نماهای داخلی

نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم