ساده ترین مسیر برای فروش سریع خانه

ساده ترین مسیر برای فروش سریع خانه
وقتی برای فروش خانه خود آماده می‌شوید، آسان‌ترین مسیر را انتخاب کنید، صداقت کوتاه ترین مسیر است. در رابطه با هر مشکلی که خانه‌ شما دارد صادق باشید و حقیقت را بگویید.

شابش؛ قبل از اینکه خانه‌تان را برای فروش در بازار بگذارید، متوجه نیازها و مشکلات خانه خود باشید. شما به‌عنوان فروشنده خانه ملزم هستید که ایرادات ملک خود را در خصوص تمام قسمت‌های خانه بیان کنید.

بیان این مشکلات شامل مواردی چون سازه خانه، سقف خانه، پوسیدگی چوب‌، لوله‌کشی و موارد دیگر می‌شود. خریدار یک خانه باید به این مشکلات آگاهی داشته باشد تا بتواند بر  اساس آن خرید خود را انجام دهد.

شما همچنین باید درباره تعمیرات بزرگ خانه که به صورت عمده انجام شده توصیح دهید. به طور مثال اگر  به خاطر نشت لوله‌های آب، تعمیراتی انجام داده اید، باید خریدار را از تعویض سیستم لوله کشی خود آگاه کنید.

آیا به این فکر می‌کنید که اگر به خریدار خانه بگویید که تعمیراتی در خانه انجام داده‌‌اید، او از خرید خانه شما اجتناب می‌کند؟

تصور کنید که شما به آن‌ها این حقایق را نگفته‌اید، آن‌ها الآن مالک خانه شما هستند ممکن است خودشان به صورت اتفاقی مشکل را کشف کنند و بعد از آن به خاطر عدم صداقت شما قرار داد فسخ شود یا یک دعوی حقوقی شکل بگیرد. صادق باشید، صادق باشید، صادق یاشید!

 فاش کردن به معنای از دست دادن خریدار نیست. بسیاری از خریداران خانه‌تان را خواهند خرید، حتی با نقایصی که در گذشته داشته است.

هرکز به این فکر نکنید که ایرادات خانه را پنهان ‌کنید، چراکه در ‌‌نهایت حقیقت آشکار می‌شود، پس وقتی قصد فروش خانه‌تان را دارید مسیر ساده را انتخاب کنید.

نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم