با عکس های جذاب خانه خود را زودتر بفروشید

با عکس های جذاب خانه خود را زودتر بفروشید
یک مدیر آژانس و یا یک مشاور که به صورت حرفه‌ای در حوزه املاک فعالیت می کند باید در تصویربرداری از املاک دقت زیاد داشته باشد. تهیه عکس از ملک یکی از مهم ترین¬ اصول در بازاریابی و فروش ملک است. از این رو باید به این نکات در هنگام تهیه عکس از ملک توجه کنید:
از ملک منحرف نشوید
شابش، تمرکز باید بر روی ملک باشد. نور پردازی مناسب و مرتب بودن خانه مهم است. سعی کنید تصاویری از ملک تهیه کنید که توجه بیننده را به محیط و فضای عکس جلب کنید. بهتر از وسایلی که ممکن است حواس مخاطب را منحرف کند در عکس نمایش ندهید.

نوع و کاربری ملک را در نظر بگیرید
اگر ملک یک شرکت و دفتر کار است عکسی تهیه کنید که آرامش محیط را نشان دهد. استفاده از رنگهای خنثی و برجسته کردن نور در تصویر، استفاده از چند گلدان کوچک روی میز ها می تواند فضا را دوستانه و مناسب جلوه دهد.
از سوی دیگر اگر ملک یک خانه است، تلفیق نور گرم و خلوت کردن محیط در عکاسی اهمیت دارد. برای بزرگتر جلوه دادن خانه هر وسیله ای که به نظرتان خانه را کوچک نشان میدهد از تصویر حذف کنید.
امروزه نرم افزار های زیادی برای ویرایش عکس وجود دارد از آنها استفاده کنید ولی از ویرایش بیش از حد عکس اجتناب کنید!

حرفه ای کار کنید!
شما ممکن است در خیلی از کارها مهارت داشته باشید اما با توجه به اهیت این موضوع و به منظور دستیابی به بهترین نتیجه، باید یک عکاس حرفه¬ای را استخدام کنید.
عالی است! حالا تصویرمناسب از ملک و فایل های خود تهیه کرده اید. انتشار آنها در سایت‌هایی که در زمینه املاک فعالیت می کنند می‌توانند به فروش ملکتان کمک کند. به خاطر داشته باشید هیچ گاه آگهی بدون عکس منتشر نکنید. تنبلی را کنار بگذارید. حرفه ای فکر کنید و حرفه ای عمل کنید!
نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم