وام مسکن نخبگان 160 میلیون تومان شد

وام مسکن نخبگان 160 میلیون تومان شد
در تازه ‌ترین تصمیم‌ گیری در بخش وام مسکن، با درخواست بنیاد ملی نخبگان و تائید بانک مرکزی سقف تسهیلات مسکن نخبگان به ۱۶۰ میلیون تومان افزایش پیدا کرد.

به گزارش شابش، اخیرا چند طرح به منظور افزایش سقف تسهیلات مسکن از سوی شورای پول واعتبار تصویب شد که اکنون در راستای آن به جهت حمایت و جذب نخبگان کشور و برای تامین مسکن آنها بانک مرکزی تصمیم به افزایش وام مسکن برای نخبگان گرفت. اعطای این وام نیاز به معرفینامه از سوی بنیاد ملی نخبگان برای بانک ‌های عامل دارد.

لازم به ذکر است که در مصوبات اخیر شورای پول و اعتبار سقف وام مسکن در چند بخش با رشد همراه بوده و بر این اساس وام های خرید مسکن از طریق اوراق برای هر نفر تا ۱۰ میلیون تومان افزایش پیدا کرد. تسهیلات جدید مسکن بر اساس مناطق جغرافیایی و وام انفرادی از ۶۰ به ۷۰ میلیون در تهران، ۵۰ به ۶۰ میلیون در مراکز استان‌ها و شهرهای بالای ۲۰۰ هزار نفر جمعیت و از ۴۰ به ۵۰ میلیون در سایر مناطق تغییر کرد و سقف وام مسکن از طریق خرید اوراق برای زوجین ساکن تهران از ۱۰۰ به ۱۲۰ میلیون تومان، زوج‌های ساکن در مراکز استان‌ها و شهرهای بالای ۲۰۰ هزار نفر جمعیت از ۸۰ به ۱۰۰ میلیون تومان و در سایر مناطق نیز از ۶۰ به ۸۰ میلیون تومان افزایش یافت.

نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم