قبل از فروش، خانه‌تان را دقیق‌تر بازرسی کنید!

قبل از فروش، خانه‌تان را دقیق‌تر بازرسی کنید!
اگر تجربه فروش خانه داشته باشید، تجربه غافلگیر شدن از سوی بازدید کننده خانه دور از ذهن نیست. آنچه بیان می‌کنید، ممکن است اغلب اوقات کاملا هشداردهنده باشد و حتی به عنوان مانعی برای فروش خانه شناخته شود. پس بهتر است برای جلوگیری از این موضوع ابتدا خودتان خانه را بازدید کنید تا در هنگام سوالات احتمالی خریدار غافلگیر نشوید.
 بازدید از خانه و انجام تعمیرات احتمالی می تواند باعث صرفه جویی در هزینه های شما شود، چون پولی که شما به عنوان فروشنده بابت تعمیر پرداخت می‌کنید احتمالا نسبت به پولی که بابت خواسته‌های خریدار پرداخت می‌شود کم‌تر است. 
این سوال که فروشنده‌ها قبل از فروش باید چه چیزهایی را بررسی یا تعمیر کنند بسیار مهم است.
همه چیز از بالا و در مورد خانه از سقف شروع می‌شود. به روی پشت بام بروید و از سقف بازدید کنید. خرابی های احتمالی را ترمیم کنید. کولر ها را بررسی کنید و مطمعن شوید به سقف آسیب نرسانده باشند. گوشه های سقف را نیز بررسی کنید که خرابی نداشته باشد.اگر دودکش شومینه یا بخاری، روی سقف نصب شده است بهتر است، وضعیت آن را نیز بررسی کنید. این کارها هزینه زیادی ندارد اما خیال شما را برای فروش خانه آسوده می کند.نکته مهم اینکه بهتر است پشت بام را تمیز کنید. این کار اطمینان خاطر مشتری را جلب می‌کند.
بعد از سقف بهتر است محوطه حیاط و اطراف خانه را بررسی کنید.مطمعن شوید،  اگر در مدتی که قصد فروش خانه را دارید،  به یکباره بارندگی رخ دهد، آب باران در اطراف خانه جمع نمی شود. به باغچه سرکشی کنید و با هرس علف ها زیبایی آن را چندین برابر کنید.
نکته بعدی بازرسی شبکه برق رسانی و آبرسانی خانه است. نور پردازی در خانه بر بازدید خریدار اثرگذار است. قبل از بازدید پریز های برق و لامپ ها را چک کنید و مشکلات احتمالی را رفع کنید. همچنین مطمعن شوید  شیر ها سالم هستند و لوله ها نشت آب ندارند.
این کارها هزینه کمی برای شما دارد اما در دید خریدار، خانه را دلربا تر جلوه می دهد و خانه شما راحت تر به فروش می رسد.

نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم