وام جعاله مسکن دو برابر شد

وام جعاله مسکن دو برابر شد
مسعود ايزدی مدیر امور ارتباطات و بازاریابی بانک مسکن اعلام کرد : براساس مصوبه نیمه اردیبهشت ماه امسال در شورای پول و اعتبار، سقف تسهیلات جعاله ( وام تعمیرات ) مسکن قابل پرداخت توسط بانک مسکن از ۱۰ میلیون تومان به ۲۰ میلیون تومان افزایش پیدا کرد.

به گزارش شابش، مدیر امور ارتباطات و بازاریابی بانک مسکن افزود : مشتریان وام جعاله مسکن،‌ دو دسته می باشند. دسته اول، افرادی که با هدف تکمیل قدرت خرید مسکن، علاوه بر دریافت تسهیلات خرید مسکن،‌ تسهیلات جعاله نیز از بانک می گیرند و دسته دوم نیز افرادی هستند که از وام جعاله،‌ برای پوشش هزینه‌های تعمیر و بازسازی ملک خود، استفاده می‌ کنند. مطابق دستورالعمل برنامه ریزی شده برای نحوه پرداخت وام ۲۰ میلیون تومانی جعاله در بانک مسکن ، این وام جدید‌ فقط به کسانی که قصد خرید آپارتمان با استفاده از وام خرید بانک مسکن را داشته باشند، اعطا می شود. بر این اساس، سقف تسهیلات جعاله قابل پرداخت به دسته اول، ۲۰ میلیون تومان تعیین شده و برای دسته دوم متقاضیان این نوع وام نیز،‌ حداکثر سقف تسهیلات جعاله ۱۰ میلیون تومان می باشد.

وی ادامه داد : شعب بانک مسکن در سراسر کشور، آمادگی دارند، تسهیلات جدید جعاله مسکن را تاپایان شهریور ماه سال 96 ،‌ به متقاضیان پرداخت کنند. بر این اساس اعطای تسهیلات جعاله تا سقف ۲۰ میلیون تومان به متقاضیانی که تا پایان شهریورماه سال جاری همزمان با وام فروش اقساطی خرید مسکن (اعم از انفرادی و زوجین) به تشکیل و تکمیل پرونده اقدام کنند،امکان پذیر می باشد.

نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم