خانه ای که اوباما بعد از ترک کاخ سفید خرید

خانه ای که اوباما بعد از ترک کاخ سفید خرید
باراک اوباما رئیس جمهور پیشین ایالات متحده آمریکا خانه‌ ای که پس از ترک کاخ سفید برای او و خانواده‌ اش در محله کالوراما واشنگتن اجاره شد و در آن زندگی می کردند را به مبلغ 8.1 میلیون دلار خرید.

به گزارش شابش، باراک اوباما رئیس جمهور پیشین آمریکا خانه ای بسیار گران قیمت در یکی از محله های لوکس و مدرن واشنگتن را که پس از پایان ریاست جمهوری اش در آن به عنوان مستأجر ساکن بود به مبلغ 8.1 میلیون دلار خریداری کرد. این خانه متعلق به جو لوکهارت سخنگوی سابق کاخ سفید در دوران ریاست جمهوری بیل کلینتون بوده و در سال 1928 ساخته شده است. 

کوین لوییس نماینده اوباما درباره خرید این خانه گفت : با توجه به اینکه رئیس جمهور سابق و همسرش حداقل به مدت دو سال و نیم و در واشنگتن باقی خواهند ماند در نتیجه خرید خانه برای آنها ضروری و بهتر از ادامه اجاره نشینی است.

خانواده اوباما در ماه ژانویه پس از ترک کاخ سفید به این خانه‌ لوکس که دارای مساحت 8200 فوت مربع ،9 اتاق خواب و 8 سرویس بهداشتی و حمام است و در منطقه کالوراما در حومه واشنگتن که یکی از مناطق اعیان نشین واشنگتن و محل اقامت سفرای انگلیس، فرانسه، ایسلند و پرتغال می باشد نقل مکان کردند .

پیش از این خانواده اوباما اعلام کرده بودند که تا سال 2018 زمان به پایان رسیدن دبیرستان دختر کوچکشان ساشا در پایتخت آمریکا باقی می مانند و در این خانه زندگی می کنند ، اما گویا با خرید این خانه قرار است مدت بیشتری را در واشنگتن ساکن باشند.

در ادامه می توانید عکس های این ملک مدرن را تماشا کنید :


نمای خارجی
نمای داخلی

نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم