به نظر شما با توجه به نزدیک شدن به فصل تابستان بازار مسکن رونق پیدا میکند؟

به نظر شما با توجه به نزدیک شدن به فصل تابستان بازار مسکن رونق پیدا میکند؟
دراین پست به بازنشر نظرات کاربران سایت خبر آنلاین در مورد این سوال که آیا با توجه به نزدیک شدن به فصل تابستان بازار مسکن رونق پیدا میکند؟ می پردازیم و شما را دعوت می کنیم از طریق کامنت نظراتتان را با ما در میان بگذارید در این بحث شرکت کنید.

در این بحث و نظر سنجی با شابش همراه باشید.

علی گفت :

مسکن جزو ضروریات زندگیست و هر گاه توان خریدش بود باید خرید اما تو جامعه ما چون جو دلال بازیست آدمای بدون مسکن هم جو دلالی بر میدارن برای مثال خیلیها در چندسال گذشته امکان خانه دار شدن داشتن ولی به دنبال سفته بازی و سود سپره رفتند و رکود عمیق شد و حال با افزایش نقدینگی از یک طرف و کاهش ساخت و ساز از سمت دیگر مطمئنا قیمت ها به حدی بالا خواهد رفت که جبران چند سال گذشته را می کند و البته این وسط دلال ها ضرر نمی کنند چون میدونن کی بخرن و کی بفروشن ولی تقاضاهای مصرفی همیشه جا میمانند البته باید دید تغییر وضعیت واقعی از رکود به رونق کی اتفاق میوفتد ولی احتمال دارد تا سال بعد این اتفاق نیوفتد و پیش بینی های دوستان فقط تبلیغ باشد.


سعید گفت :

تا زمانی که حباب مسکن نترکه رونق نمی گیره، دلار از 900 تومان شد 3700 تومان و لی قیمت مسکن شد ده برابر هنوز قیمت مسکن دو برابر قیمت واقعی آن می باشد..


حمید گفت : 

مسکن دیگه کاملا از یه کالای سرمایه گذاری خارج شده و کاملا به یک کالای مصرفی تبدیل شده


فرهانی گفت : 

اگر بنا به فرمایش برخی از دوستان بازار مسکن دست املاکی ها بود که اونا هیچ وقت راضی به رکود 5 ساله و از بین رفتن در آمدشون نبودن و تو این 5 سال نمیزاشتن بازار ملک بخوابه .برای من املاکی خوبه که بازار ثبات داشته باشه تا روی درآمدم بتونم برنامه ریزی کنم نه 6 ماه کار کنم و 5 سال بخورم انصاف هم خوب چیزیه، شما دوستان اگر ملک داشته باشید حاضرید 30 درصد زیر قیمت بدید ؟ والله که نمیدید، پس قیمت ملک را مالکین و زمین داران تعیین می کنن نه املاکی ها. مشکل اصلی در اینه که پولهای مردم به جای وارد شده در تولید و بورس سپرده بانکی میشه و بانکها هم بهترین راه براشون ساخت و سازه .


محمد گفت :

فقط با واقعی شدن قیمت مسکن و زمین رونق شکل می گیره. قیمت واقعی حدود کمتر از نصف قیمت فعلی با این امکانات و خدمات ضعیف شهری چرا قیمت زمین در جای متوسط به پایین باید هم قیمت شهرهای مدرنی مثل سیدنی، ونکور و ... باشه، قیمت ساختمان هم با این وضعیتی که بیش از 100 درصد سود برای سازنده داره، غیر واقعی است. به نظر من هر چیز گرانی را باید مردم تحریم کنند تا قیمت آن عادلانه شود و عده ای سودجو به منافعشان نرسند.


فاطمه گفت :

به نظر من فصل تابستان فقط در اجاره خانه تاثیر گذار هست.


در ادامه منتظر نظرات شما هستیم.

نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم