صعود با اقتدار تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی 2018 روسیه

صعود با اقتدار تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی 2018 روسیه
تیم ملی فوتبال ایران ، ازبکستان را با 2 گل شکست داد و مقتدرانه بدون حتی یک گل خورده به جام جهانی 2018 روسیه صعود کرد.

به گزارش شابش، دیشب در پیش روی 50 هزار نفر تماشاگر و تمام رؤسای سابق فدراسیون فوتبال ایران که برای دیدن این بازی دعوت شده بودند و در حضور معاون اول رئیس جمهور، اسحاق جهانگیری تیم ملی فوتبال کشورمان از ساعت 21:15 دوشنبه 22 خرداد در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف تیم ملی ازبکستان رفت و با یک بازی زیبا و منطقی با گل سردار آزمون در دقیقه 22 و مهدی طارمی در دقیقه 87 ، همچنین ضربه پنالتی که مسعود شجاعی در دقیقه 49 به بالای دروازه زد و از دست داد ، در نهایت با نتیجه دو بر صفر تیم ملی ازبکستان را شکست داد و برای پنجمین بار و دومین بار پیاپی به جام جهانی صعود کرد که این یکی از رکوردهای شاگردان کی روش بود ، رکورد دیگر تیم ملی ایران این بود که با پیروزی در این مسابقه به آمار گل نخوردن ۱۰۱۸ دقیقه رسید. این در حالی است که تیم ملی فوتبال ایران باید دو بازی دیگر در این سری مسابقات انجام دهد.

کارلوس کی روش در نشست خبری بعد از گفت : نتیجه بسیار خوبی به دست آوردیم. بازی بسیار خوبی را شاهد بودیم. جلوی تیمی بودیم که بازیکنان خوبی دارد.این نشان می دهد که صعود به جام جهانی راحت نیست. برخی فکر می کردند صعود راحت است اما با این تیم ها دیدیم که صعود به جام جهانی دشوار بود. بازیکنان را به خاطر عملکرد تحسین می کنم و راجع به بازیکنانم با دوجمله صحبت می کنم. با تعهد بالا، باانگیزه و با فداکاری در طول سفری که داشتیم، کار کردند و متعهد بودند به هدفی که در ذهن داشتیم.خیلی اوقات مشکلاتی داشتیم. برخی افراد بودند که برنامه آماده سازی مان را خراب کنند اما ما امشب کار را انجام دادیم. از طرف کادر مربیگری و تیم ملی فوتبال می خواهم از هواداران فوتبال ایران و دست اندرکارانی که کمک کردند. آنهایی که درون فدراسیون بدون نام و نشانی کمک می کنند، از طرف خودم و کادرم می خواهم تشکر کنم.

وی در ادامه افزود : برنامه کوتاه مدتی که پیش رو داریم، برای دو بازی آینده مقابل کره جنوبی و سوریه است. سعی خواهیم کرد 6 امتیاز بعدی ر ا به دست آوریم تا در کوتاه مدت بهترین نتیجه را کسب کنیم. یک بازی دوستانه با روسیه انجام خواهد شد و برای ما افتخار است که 10 اکتبر با میزبان جام جهانی در روسیه بازی دوستانه برگزار کنیم.

ایران پس از روسیه میزبان و برزیل، سومین تیمی می باشد که در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه حضور خواهد داشت.

شابش نیز این پیروزی و صعود تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی 2018 روسیه را تبریک عرض می کند.

نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم