شکایت شرکت عمران پردیس از پیمانکار مسکن مهر

شکایت شرکت عمران پردیس از پیمانکار مسکن مهر
رضا بابازاده عضو هیئت مدیره شرکت عمران پردیس عنوان کرد : دادخواستی علیه پیمانکار گازرسانی مسکن مهر در دادستانی این شهر تنظیم شده است و اگر پیمانکار تخلف خود را در خصوص اخذ مبالغ اضافه از متقاضیان تکرار کند سازمان نظام مهندسی رتبه پیمانکار را لغو می کند.

به گزارش شابش، در ادامه عضو هیئت مدیره شرکت عمران پردیس گفت : مراجعینی از متقاضیان مسکن مهر پردیس به شرکت عمران داشتیم که نسبت به پرداخت  مبالغی خارج از چارچوب برای اخذ تاییدیه گاز اعتراض داشتند. طبق قانون از  محل آورده متقاضیان رقمی حدود 45 هزار تومان را برای گاز به پیمانکاران پرداخت کرده‌ایم، این در حالی می باشد که متقاضیان می‌ گفتند مبالغی بین 100 تا 130 هزار تومان به غیر از 45 هزار تومان هرینه قانونی برای صدور تاییدیه گاز پرداخت کرده اند.

این مقام مسئول افزود : طبق قانون هیچ پیمانکاری حق ندارد ریالی بیشتر از آن چه قانون تعیین کرده از مردم دریافت کند، برای رسیدگی به این تخلفات، جلسه‌ای با  رییس نظام مهندسی شهرستان  پردیس برگزار شد و براساس این جلسه هیچکدام از متقاضیان نباید خارج از چارچوب قانونی مبلغی پرداخت کنند. ما با پیمانکار طرف قرارداد شرکت کوزو اتمام حجت کرده‌ایم، و دادخواستی علیه پیمانکار متخلف در دادستانی شهرستان پردیس تنظیم شده، ضمن آن که به مسئولان شرکت کوزو نیز اعلام کرده‌ایم با تخلفات پیمانکار برخورد جدی انجام دهند.
این در حالی می باشد که رئیس نظام مهندسی شهرستان پردیس تاکید کرده در صورت مشاهده هر موردی در رابطه با طلب پول از متقاضیان خارج از چارچوب قانونی، در مدت 24 ساعت رتبه پیمانکاران متخلف را لغو می کند.
نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم