مسکن مهر از 7 میلیون کمک بلاعوض تا 40 میلیون وام

مسکن مهر از 7 میلیون کمک بلاعوض تا 40 میلیون وام
عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی در حاشیه بازدید از برخی از فازهای مسکن مهر شهر پردیس از آغاز پرداخت وام 40 میلیون تومانی مسکن به متقاضیان مسکن مهر از امروز خبر داد. و از طرف دیگر جواد حق‌شناس معاون بنیاد مسکن گفت : کمک به خرید مسکن مهر در طرح مسکن حمایتی برنامه‌ریزی شده و اگر تقاضا برای مسکن مهر فاقد متقاضی وجود داشته باشد متقاضیان تا ۷ میلیون تومان کمک بلاعوض دریافت می‌ کنند.

به گزارش شابش ، عباس آخوندی در حاشیه بازدید از فازهای مسکن مهر شهر پردیس با اعلام اینکه تاکنون یک میلیون و 850 هزار واحد مسکونی مهر در شهرهای مختلف تحویل مردم شده و در حال حاضر بیش از 80 هزار واحد مسکونی را در شهر جدید پردیس در دست ساخت داریم. این پروژه یکی از پروژه‌های بزرگی می باشد که در حال انجام است و خوشبختانه در فازهای مختلف آن پیشرفت بسیار خوبی را شاهد هستیم.

وزیر راه و شهرسازی افزایش وام 30 میلیون تومانی به 40 میلیون تومان را از دیگر اقدامات موثر برای متقاضیان مسکن مهر عنوان کرد و گفت: روز گذشته افزایش وام 30 میلیون تومانی به 40 میلیون تومان برای متقاضیان خرید مسکن مهر که تصویب شده بود ابلاغ شد که امیدوارم با این اقدام، متقاضیان بیشتری بتوانند از خدمات دولت برای تهیه مسکن مهر استفاده کنند.

از سوی دیگر  جواد حق ‌شناس معاون بنیاد مسکن با اشاره به اینکه طبق قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران تأمین مسکن برای اقشاری که توان تأمین مسکن را ندارند به‌عهده دولت است، افزود: مسکن اجتماعی برای 4 دهک برنامه‌ریزی شده که شامل 2 فصل کلی مسکن حمایتی و مسکن اجتماعی و شامل 7 برنامه می باشد که کمک به خرید مسکن مهر یکی از همین طرح برنامه‌ریزی شده است و اگر تقاضا برای مسکن مهر فاقد متقاضی وجود داشته باشد تا 7 میلیون تومان کمک بلاعوض به آن متقاضی اعطا می شود.

نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم