2148 واحد مسکن مهر پردیس افتتاح شد

2148 واحد مسکن مهر پردیس افتتاح شد
صبح چهارشنبه 31 خرداد با حضور مقامات دولتی و محلی ۲۱۴۸ واحد مسکن مهر در فاز ۸ پردیس افتتاح شد.

به گزارش شابش، چهارشنبه 31 خرداد، ۲۱۴۸ واحد در فاز ۸ مسکن مهر پردیس به علاوه یک مجتمع تجاری نیز با حضور احمد اصغری مهرآبادی، قائم‌ مقام وزارت راه و شهرسازی و نماینده وزیر در پروژه مسکن مهر و محسن نریمان، معاون وزیر راه و شهرسازی افتتاح گشت. در این مراسم 592 واحد مسکن مهر در محله های دماوند،571 واحد مسکن مهر در محله های سهند و 200 واحد در محله دنا به متقاضیان تحویل داده شد، همچنین 580 واحد مسکن مهر نیز در محله های الوند و یک مرکز تجاری شامل 29 باب مغازه به متقاضیان در دره بهشت به بهره برداری رسید.

سعید غفوری مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس در مراسم افتتاح این واحد ها گفت : پیش از این گفته بودیم که تا قبل از اتمام ماه رمضان در ۸ نقطه بیش از ۲۰۰۰ واحد مسکن مهر پردیس دیگر در فاز ۸ با کلیه خدمات زیربنایی افتتاح می کنیم و امروز خوشحالیم که این وعده اجرایی و انجام شد، این واحد ها دارای خدمات زیربنایی و روبنایی می باشند که بعد از انجام سیکل اداری تحویل متقاضیان خواهند شد، اسفند ماه سال گذشته 1000 واحد در این فاز تکمیل گشت که هم اکنون مراحل تحویل را پشت سر می گذارند.

 مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس افزود : خدمات زیربنایی و روبنایی فاز ۹ با مشکل مواجه می باشد، در این فاز، قبل از سال ۹۶ تعداد اندکی واحد تحویل داده شد، اما قول می دهم که در هفته دولت خبرهای خوبی را در رابطه با فاز ۹ به مردم و متقاضیان عزیز اعلام کنیم. در فاز ۵ نیز با تلاشی که در این روزها انجام شده است و در جنوب بلوار صیاد شیرازی طی یک ماه آینده واحد های آماده تحویل واحد خواهیم داشت.

سعید غفوری در حاشیه مراسم افتتاح واحد های جدید مسکن مهر پردیس گفت : از تأخیر پیش آمده طی یک سال گذشته عذرخواهی می کنیم. ما با کمک پیمانکاران هرچه سریعتر این موضوع را جبران می کنیم و واحدهای متقاضیان را تحویل خواهیم داد.

نکته قابل تامل همیشگی افتتاح پروژه های مسکن مهر غیبت وزیر راه و شهرسازی می باشد. عباس آخوندی در 4 سال اخیر در هیچ یک ازمراسم های  افتتاح  مسکن مهر حضور پیدا نکرده است.


نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم