حدود اجاره بها آپارتمان های ۱۰۰ متری در تهران

حدود اجاره بها آپارتمان های ۱۰۰ متری در تهران
برای اجاره آپارتمان 100 متری در تهران باید از 25 میلیون تومان تا 80 میلیون تومان ودیعه پرداخت کرد و اجاره ماهانه هم از ماهی یک میلیون پانصد هزار تومان تا 4 میلیون تومان می باشد.

به گزارش شابش، خانه همواره یکی از نیازهای اساسی انسان ها می‌ باشد که اخبار و تحولات آن برای بخش قابل توجهی از اقشار به خصوص مستاجران اهمیت ویژه‌ای دارد، تابستان آغاز شده و به مانند هر سال فصل داغ جا به جایی و نقل و انتقالات خانه هم شروع شده است ، امسال هم شاهد افزایش اجاره بها در بازار مسکن هستیم که البته طبق گزارشات میدانی از آژانس های املاک افزایش ها از 10 در صد و در برخی مناطق تا 30 در صد بوده و باید دید تا به کجا این افزایش ها ادامه پیدا خواهد کرد، حدودا برای اجاره واحدهای 100 متری در تهران باید از 25 میلیون تومان تا 80 میلیون تومان ودیعه پرداخت کرد ، کارشناسان و مشاوران املاک دلیل افزایش اجاره بها و در خواست ودیعه کمتر را کاهش سود های بانکی میدانند. قیمت اجاره آپارتمان در تهران با توجه به سال ساخت ، امکانات ملک ، موقعیت مکانی و منطقه‎ای تعیین می‎ شود. گزارشات  میدانی از بازار اجاره مسکن نشان دهنده آن است که قیمت‌های اجاره در این بازار بعد از ماه رمضان به اوج خود می‌رسد و مستأجران در برخی مناطق شاهد افزایش قیمت‌ های بی پایه و اساس از سوی مالکان خواهند بود. در کل میزان اجاره در هر منطقه به انصاف مالک مربوط می‌شود. هرچه قدر مالکان منصف‌تر، قیمت‌ ها مناسب تر و هرچه قدر طمع داشته باشند،اجاره بها نجومی تر خواهد بود.

پیش از اینحسام عقبایی رییس اتحادیه مشاوران املاک گفته بود رشد اجاره بها در سال 1396 بین ۷ تا ۱۰ درصد می باشد چراکه قیمت مسکن ظرفیت افزایش اجاره بها بیش از این را ندارد و نباید مالکین ارزش قیمت مسکن را با سود بانکی قیاس کنند و انصاف را در قیمت اجاره بها باید رعایت کنند.


برای مثال اجاره بهای آپارتمان 100 متری نوساز در منطقه خواجه عبدالله 2 میلیون و 500 هزار تومان و با ودیعه 80 میلیون تومان است. 

اجاره بها آپارتمان های 100 متری در برخی از مناطق تهران را می توانید در جدول زیر مشاهده کنید :
نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم