قیمت خرید آپارتمان در منطقه ۴ تهران

قیمت خرید آپارتمان در منطقه ۴ تهران
در منطقه ۴ اختلاف قابل توجه میان قیمت پیشنهادی و قطعی آپارتمان‌ های نوساز وجود دارد و انتظار فروشندگان برای افزایش قیمت بیش از نرخ تورم نسبت به قیمت معاملات سال گذشته، بیجا و غیر قابل تحقق می باشد.

به گزارش شابش، منطقه 4 شهر تهران که در برخی از مقاطع سال گذشته رتبه اول بیشترین حجم معاملات را به نام خود ثبت کرده بود طی چند ماه اخیر در پله دوم قرار گرفته و بعد از منطقه 5 تهران، بیشترین حجم خرید و فروش آپارتمان مسکونی در شهر تهران را دارد. قیمت آپارتمان مسکونی در بسیاری از محله‌ های منطقه 4 در حدود قیمت میانگین شهر تهران یعنی متری 4 میلیون و 500 هزار تومان می باشد و این موضوع باعث شده تا بسیاری از متقاضیان خرید آپارتمان این منطقه را با دقت بررسی کنند.منطقه 4 همچنین به دلیل وسعت زیادی که دارد و در تقسیمات شهری بزرگ‌ ترین منطقه پایتخت به حساب می‌آید، ساخت‌ و سازهای زیادی را تجربه کرده و ظرفیت میزبانی و اسکان جمعیت زیادی را هم دارد، همه این موارد باعث شده که این منطقه شرقی به یکی از مناطق مصرفی شهر تهران تبدیل شود که عمده معاملات مسکن در آن صورت می گیرد.

اما مقایسه میان قیمت‌های پیشنهادی فروشندگان آپارتمان‌های نوساز تا پنج سال ساخت و قیمت قطعی معاملات ثبت شده نشان می‌ دهد فاصله معناداری میان این دو نرخ وجود دارد. اغلب فروشندگان آپارتمان ‌های نوساز به ویژه با سن کمتر از سه سال با قیمت‌های بالاتر از قیمت میانگین معاملات منطقه قیمت ‌گذاری شده‌ اند. به‌عنوان مثال در حالی که قیمت آپارتمان نوساز در محدوده میدان هروی بین متری 5 تا 7 میلیون تومان می باشد ولی آپارتمان‌ های بسیاری در این محله با قیمت 8 تا 10 میلیون تومان قیمت گذاری شده اند.

آگهی آپارتمان های واقع در این محله را می توایند از اینجا ببنید.

نظر سنجی شابش بستن
از اینکه ما رو در راستای ارائه خدمات بهتر یاری میکنید سپاسگزاریم
راضی هستم راضی هستم
بد نبود بد نبود
راضی نیستم راضی نیستم